Wyszukaj zawodnika
Klasyfikacja
Mc Nr żagla Zawodnik Klub Wiek Punkty K M K9 M9 R1 R2 R3 R4
1 POL 2116 Alicja Saj Team
Logo
YK Stal Gdynia
11 4,00 1 1000 1000 1000 (2) 2 1 1
2 POL 3479 Ida Kocięda Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 7,00 2 1000 1000 1000 1 4 (6) 2
3 POL 2141 Maksymilian Stańko Port Mechelinki 12 8,00 1000 1 1000 1000 (7) 1 2 5
4 POL 2552 Sebastian Wawrzyniak Port Mechelinki 11 14,00 1000 2 1000 1000 6 5 3 (7)
5 POL 1281 Klara Malec Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 18,00 3 1000 1000 1000 (15) 11 4 3
6 POL 3515 Szymon Mocarski Team
Logo
YK Stal Gdynia
11 20,00 1000 3 1000 1000 8 8 (17) 4
7 POL 777 Ignacy Sobczak
Logo
Sailing Legia Warszawa
9 22,00 1000 4 1000 1 3 (15) 8 11
8 POL 122 Kajetan Liszewski
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 22,00 1000 5 1000 1000 4 (17) 12 6
9 POL 12 Jacek Paczos MKŻ Arka Gdynia 11 26,00 1000 6 1000 1000 9 10 7 (12)
10 POL 2117 Piotr Tutkowski
Logo
YK Stal Gdynia
10 29,00 1000 7 1000 1000 12 12 5 (13)
11 POL 1809 Matylda Jankowska Team
Logo
YK Stal Gdynia
11 30,00 4 1000 1000 1000 14 6 (20) 10
12 POL 1803 Igor Saj Port Mechelinki 12 32,00 1000 8 1000 1000 (19) 9 9 14
13 POL 2083 Konrad Czech
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 35,00 1000 9 1000 1000 (20) 16 11 8
14 POL 2089 Norbert Herba
Logo
YK Stal Gdynia
11 39,00 1000 10 1000 1000 17 3 19 (32)
15 POL 1544 Paweł Friedrich KS Zatoka Puck 12 39,00 1000 11 1000 1000 11 14 14 (19)
16 POL 3444 Wiktor Kruszyński Team
Logo
YK Stal Gdynia
9 40,00 1000 12 1000 2 5 20 (22) 15
17 POL 1266 Stanisław Robak KS Zatoka Puck 10 44,00 1000 13 1000 1000 (25) 25 10 9
18 POL 105 Krzysztof Krauze MKŻ Arka Gdynia 13 47,00 1000 14 1000 1000 10 (26) 21 16
19 POL 1802 Lena Bukowska
Logo
YK Stal Gdynia
11 54,00 5 1000 1000 1000 18 13 (23) 23
20 POL 1663 Maria Januszewska
Logo
YK Stal Gdynia
9 55,00 6 1000 1 1000 13 22 (39) 20
21 POL 3520 Lena Herba
Logo
YK Stal Gdynia
8 59,00 7 1000 2 1000 23 18 (27) 18
22 POL 704 Fabian Wong MKŻ Arka Gdynia 11 64,00 1000 15 1000 1000 22 (31) 25 17
23 POL 2084 Weronika Pawlak
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 67,00 8 1000 1000 1000 16 33 18 (dnf)
24 POL 3610 Tomasz Tracz Port Mechelinki 10 68,00 1000 16 1000 1000 (36) 19 15 34
25 POL 1991 Gabriela Friedrich KS Zatoka Puck 10 69,00 9 1000 1000 1000 21 27 (36) 21
26 POL 1811 ? ? --- 11 71,00 1000 17 1000 1000 dnc 7 16 (dnf)
27 POL 1596 Alicja Wajda Port Mechelinki 10 76,00 10 1000 1000 1000 28 35 13 (dnf)
28 POL 4707 ANTEK ZAJĄC Gdański Klub Żeglarski 9 78,00 1000 18 1000 3 (39) 21 30 27
29 POL 1780 Eryk Krause
Logo
OPTI CWM Gdynia
10 84,00 1000 19 1000 1000 32 30 (42) 22
30 POL 2112 Oliwier Wyżychowski
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 84,00 1000 20 1000 1000 (29) 29 26 29
31 POL 3007 Mateusz Bogdziewicz Port Mechelinki 12 85,00 1000 21 1000 1000 (38) 23 29 33
32 POL 1659 Zofia Brzozowicz Port Mechelinki 11 89,00 11 1000 1000 1000 26 39 24 (dnf)
33 POL 1008 Szymon Wielewicki KS Zatoka Puck 10 90,00 1000 22 1000 1000 31 28 31 (dsq)
34 POL 1522 Maciej Sitek
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 91,00 1000 23 1000 1000 34 (42) 33 24
35 POL 9369 Olaf Krupa Port Mechelinki 12 92,00 1000 24 1000 1000 40 24 (dsq) 28
36 POL 3542 Łucja Gabriel
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 92,00 12 1000 1000 1000 27 37 28 (dnf)
37 POL 1931 Wojciech Wolszon KS Zatoka Puck 10 99,00 1000 25 1000 1000 (dns) 36 32 31
38 POL 963 Remigiusz Kużel KS Zatoka Puck 12 103,00 1000 26 1000 1000 (43) 43 34 26
39 POL 3441 Hubert Kunc Port Mechelinki 11 103,00 1000 27 1000 1000 33 34 (38) 36
40 POL 4704 MACIEJ KUNDZIER Gdański Klub Żeglarski 9 104,00 1000 28 1000 4 (41) 32 37 35
41 POL 2000 Maksymilian Kuchar
Logo
YK Stal Gdynia
10 107,00 1000 29 1000 1000 37 (41) 40 30
42 POL 1254 Julia Nagórska Port Mechelinki 11 112,00 13 1000 1000 1000 42 45 (ufd) 25
43 POL 3510 ? ? --- 11 120,00 1000 30 1000 1000 24 dns dnf (dnf)
44 POL 1760 ? ? --- 11 121,00 1000 31 1000 1000 dnc 38 35 (dnf)
45 POL 101 Jakub Steinborn MKŻ Arka Gdynia 13 122,00 1000 32 1000 1000 30 44 dnf (dnf)
46 POL 1290 ILEK GUSHCHIN Gdański Klub Żeglarski 9 123,00 1000 33 1000 5 35 40 ufd (dnf)
47 POL 3535 Maria Stajewska
Logo
YK Stal Gdynia
10 131,00 14 1000 1000 1000 44 46 41 (dnf)