Wyszukaj zawodnika
Klasyfikacja
SailingNet
Mc Nr żagla Zawodnik Klub Wiek Punkty K M K9 M9 R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1050 Adam Szymankiewicz
ŻMKS Poznań 11 17,00 1000 1 1000 1000 3 3 5 1 2 (7) 3
2 POL 3444 Wiktor Kruszyński
Team
Logo
YK Stal Gdynia
10 19,00 1000 2 1000 1000 1 5 2 1 1 9 (16)
3 POL 1865 Piotr Sołtysiak
Logo
CHKŻ Chojnice
12 24,00 1000 3 1000 1000 (dsq) 4 1 9 4 1 5
4 POL 1823 Artur Gorzycki
Logo
CHKŻ Chojnice
11 34,00 1000 4 1000 1000 2 10 3 2 13 4 (14)
5 POL 1960 Wojciech Gralak
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
11 39,00 1000 5 1000 1000 5 6 1 4 (20) 12 11
6 POL 1387 Piotr Malitowski
KW LOK Garland Gliwice 11 39,00 1000 6 1000 1000 4 5 (20) 4 7 15 4
7 POL 1640 Paweł Kuchowicz
PKM LOK Poznań 11 43,00 1000 7 1000 1000 1 9 7 7 6 13 (29)
8 POL 1482 Vincent Drożdż
UKS Żegluj Lublin 11 51,00 1000 8 1000 1000 5 7 6 (ufd) 22 3 8
9 POL 1922 Michał Małagocki
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 11 58,00 1000 9 1000 1000 2 2 3 22 (ufd) 10 19
10 POL 12068 Mikołaj Głowa
KŻ Horn Kraków 12 60,00 1000 10 1000 1000 13 27 11 5 3 (50) 1
11 POL 3409 Agata Kowalska
Logo
SSW MOS Iława
12 60,00 1 1000 1000 1000 19 10 4 2 16 (39) 9
12 POL 1991 Gabriela Friedrich
KS Zatoka Puck 11 61,00 2 1000 1000 1000 (31) 2 2 10 25 20 2
13 POL 1828 Jan Leciejewski
Logo
TKŻ Toruń
11 64,00 1000 11 1000 1000 11 14 5 7 11 (23) 13
14 POL 133 Elżbieta Psiuk
TS "Kuźnia" Rybnik 11 66,00 3 1000 1000 1000 14 1 11 2 9 29 (44)
15 POL 149 Jan Nycz
Logo
JKW Poznań
11 67,00 1000 12 1000 1000 12 3 7 (33) 8 31 6
16 POL 1254 Julia Nagórska
Logo
YK Stal Gdynia
12 75,00 4 1000 1000 1000 17 20 8 5 (24) 5 20
17 POL 3646 Pascal Kuźmicki
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12 79,00 1000 13 1000 1000 24 1 1 (ufd) 18 17 18
18 POL 2401 Franciszek Klusek
Logo
SSW MOS Iława
12 80,00 1000 14 1000 1000 4 5 3 (ufd) 12 41 15
19 POL 1433 Dawid Małachowski
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 86,00 1000 15 1000 1000 7 3 9 27 10 (51) 30
20 POL 2270 Antonina Chomont
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
11 91,00 5 1000 1000 1000 9 12 12 26 (43) 11 21
21 POL 2036 Amelia Ferenc
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
12 92,00 6 1000 1000 1000 6 8 5 (ufd) 28 2 43
22 POL 1266 Stanisław Robak
KS Zatoka Puck 11 96,00 1000 16 1000 1000 10 19 6 8 27 26 (40)
23 POL 1153 Jacopo Saglio
UKS Żeglarz Wrocław 12 96,00 1000 17 1000 1000 16 16 18 (30) 15 21 10
24 POL 2110 Tomasz Tracz
Logo
YK Stal Gdynia
11 101,00 1000 18 1000 1000 6 11 10 3 31 40 (63)
25 POL 3420 Adam Aljabali
UKS Żegluj Lublin 12 101,00 1000 19 1000 1000 10 12 14 5 34 (61) 26
26 POL 1140 Stanisław Olszanowski
AZS Poznań 10 101,00 1000 20 1000 1000 28 11 16 20 (37) 19 7
27 POL 2087 Kamil Roman
Gdański Klub Żeglarski 11 103,00 1000 21 1000 1000 1 4 (ufd) 1 48 24 25
28 POL 3614 Jakub Pawlikowski
Logo
TKŻ Toruń
12 103,00 1000 22 1000 1000 5 13 9 (ufd) 17 28 28
29 POL 2008 Aleksandra Kosowska
Logo
OPTI CWM Gdynia
10 107,00 7 1000 1000 1000 9 22 22 13 (40) 18 23
30 POL 1547 Klaudia Lipińska
Logo
JKW Poznań
12 109,00 8 1000 1000 1000 3 2 2 (ufd) 47 14 41
31 POL 3435 Julia Stawicka
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12 110,00 9 1000 1000 1000 29 6 12 14 32 (37) 17
32 POL 2209 Michał Jerzy Szlaga
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12 112,00 1000 23 1000 1000 3 9 6 6 50 38 (60)
33 POL 1799 Marcin Winiszewski
Logo
YKP Gdynia
12 112,00 1000 24 1000 1000 24 6 19 24 33 6 (58)
34 POL 3565 Jolanta Siwek
KN Lider Kraków 12 122,00 10 1000 1000 1000 15 12 13 14 26 (54) 42
35 POL 3597 Maria Wojcieszyńska
Logo
LKS Charzykowy
11 125,00 11 1000 1000 1000 12 17 15 15 30 36 (46)
36 POL 1518 Zofia Szczypka
UKS AKŻ LESZCZ 10 126,00 12 1000 1000 1000 38 31 14 12 23 8 (51)
37 POL 2204 Ryszard Krawczyk
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11 127,00 1000 25 1000 1000 7 21 17 12 (62) 34 36
38 POL 1493 Wojciech Bortkiewicz
UKS Żeglarz Wrocław 12 128,00 1000 26 1000 1000 28 25 8 6 14 47 (62)
39 POL 3534 Ksawery Chlebowski
Logo
YKP Gdynia
11 130,00 1000 27 1000 1000 26 17 13 (ufd) 21 22 31
40 POL 1060 Maksymilian Flaczyński
ŻMKS Poznań 12 131,00 1000 28 1000 1000 6 20 30 18 (41) 33 24
41 POL 1404 Jakub Nowicki
YKP Szczecin 12 133,00 1000 29 1000 1000 37 4 9 30 38 (53) 12
42 POL 1120 Witold Prus-Głowacki
AZS Poznań 11 136,00 1000 30 1000 1000 27 11 (ufd) 3 36 27 32
43 POL 1931 Wojciech Wolszon
KS Zatoka Puck 11 138,00 1000 31 1000 1000 24 24 24 9 (53) 35 22
44 POL 3520 Lena Herba
Logo
YK Stal Gdynia
9 141,00 13 1000 1 1000 14 22 10 23 (55) 45 27
45 POL 2072 Aleksander Nadolski
Logo
SSW MOS Iława
11 141,00 1000 32 1000 1000 18 23 15 10 (51) 42 33
46 POL 1991 Ignacy Sobczak
Sailing Legia Warszawa 10 144,00 1000 33 1000 1000 19 24 20 11 35 (48) 35
47 POL 1888 Julian Rynkiewicz
UKS Barnim Goleniów 11 151,00 1000 34 1000 1000 35 13 (ufd) 7 5 32 59
48 POL 1533 Antoni Wyroba
KN Lider Kraków 11 156,00 1000 35 1000 1000 4 (dsq) 4 17 60 16 55
49 POL 3546 Nina Sildatke
Logo
YKP Gdynia
11 160,00 14 1000 1000 1000 10 17 18 27 39 (62) 49
50 POL 2112 Olivier Wyżychowski
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 162,00 1000 36 1000 1000 8 19 4 (ufd) 29 52 50
51 POL 1981 Ada Bułtowicz
UKS Żegluj Lublin 12 163,00 15 1000 1000 1000 8 8 32 19 49 (56) 47
52 POL 1659 Zofia Brzozowicz
Logo
YK Stal Gdynia
12 166,00 16 1000 1000 1000 11 13 28 24 52 (63) 38
53 POL 535 Jan Gwóźdź
YKP Szczecin 12 166,00 1000 37 1000 1000 23 16 17 12 (dsq) 58 37
54 POL 111 Maksymilian Lewandowski
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 167,00 1000 38 1000 1000 40 26 25 4 42 30 (56)
55 POL 871 Antoni Banach
ŻMKS Poznań 10 167,00 1000 39 1000 1000 11 33 22 16 (56) 46 39
56 POL 1809 Matylda Jankowska
Team
Logo
YK Stal Gdynia
12 168,00 17 1000 1000 1000 7 (ufd) 11 3 58 44 45
57 POL 1198 Kalina Czajkowska
AZS Poznań 12 169,00 18 1000 1000 1000 17 27 8 8 54 55 (64)
58 POL 3629 Alicja Strączyńska
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
11 171,00 19 1000 1000 1000 30 26 7 15 (63) 59 34
59 POL 1671 Marcel Frydrychowicz
Logo
TKŻ Toruń
10 171,00 1000 40 1000 1000 12 23 (ufd) 10 44 25 54
60 POL 1228 Ida Siekierczak
AZS Poznań 9 174,00 20 1000 2 1000 21 42 25 6 19 (64) 61
61 POL 2118 Radosław Grześ
Logo
TKŻ Toruń
12 177,00 1000 41 1000 1000 18 15 32 11 45 (60) 53
62 POL 673 Szymon Bach
ŻLKS Poznań 11 179,00 1000 42 1000 1000 36 8 27 13 (57) 43 52
63 POL 3533 Zofia Rolbiecka
Logo
LKS Charzykowy
11 186,00 21 1000 1000 1000 41 19 24 8 46 (49) 48
64 POL 3443 Barbara Maruszczak
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
10 191,00 22 1000 1000 1000 15 28 17 17 (59) 57 57
65 POL 2108 Julian Hinz
Logo
YKP Gdynia
11 217,00 1000 43 1000 1000 13 10 33 34 61 (ret) dnc
66 POL 1501 Jacek Kordyka
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
12 68,00 1000 44 1000 1000 19 (24) 22 22 2 1 2
67 POL 2010 Zofia Gil
Logo
CHKŻ Chojnice
12 76,00 23 1000 1000 1000 2 1 (ufd) ufd 1 5 1
68 POL 11460 Anna Niklaus
ŻMKS Poznań 11 86,00 24 1000 1000 1000 14 37 (dsq) 14 3 6 12
69 POL 1667 Marcel Waszkiewicz
Jacht Klub NISKO 11 105,00 1000 45 1000 1000 (65) 32 29 11 10 10 13
70 POL 941 Alicja Tychmanowicz
AZS Poznań 10 106,00 25 1000 1000 1000 (36) 31 36 15 8 2 14
71 POL 2203 Robert Martyn
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12 108,00 1000 46 1000 1000 (32) 21 16 25 20 9 17
72 POL 1663 Maria Januszewska
Logo
YK Stal Gdynia
10 114,00 26 1000 1000 1000 (ufd) 7 19 ufd 4 11 7
73 POL 3615 Maciej Paderewski
Logo
TKŻ Toruń
12 117,00 1000 47 1000 1000 9 (ufd) 13 ufd 12 8 6
74 POL 211 Julian Jankowiak
UKS YACHT CLUB SŁAWA 10 119,00 1000 48 1000 1000 23 39 16 20 6 12 (ufd)
75 POL 2207 Antoni Żabiński
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12 122,00 1000 49 1000 1000 (40) 22 36 36 16 3 9
76 POL 1863 Julia Żórawska
Logo
YKP Gdynia
9 123,00 27 1000 3 1000 28 15 21 25 (49) 29 5
77 POL 2142 Lena Kasperczyk
PKM LOK Poznań 11 125,00 28 1000 1000 1000 20 16 29 26 9 (50) 25
78 POL 1224 Szymon Rowecki
ŻMKS Poznań 11 127,00 1000 50 1000 1000 21 7 34 30 11 (52) 24
79 POL 1008 Szymon Wielewicki
KS Zatoka Puck 11 128,00 1000 51 1000 1000 32 23 37 27 5 (53) 4
80 POL 1753 Michał Trawicki
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 133,00 1000 52 1000 1000 21 18 30 (ufd) 7 25 32
81 POL 1805 Maja Ferenc
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
9 137,00 29 1000 4 1000 25 28 26 (38) 13 27 18
82 POL 922 Jan Nowoświecki
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
11 138,00 1000 53 1000 1000 34 (ufd) 21 9 43 28 3
83 POL 1081 Adam Kikmunter
Logo
LKS Charzykowy
12 139,00 1000 54 1000 1000 27 33 30 16 19 14 (35)
84 POL 3542 Łucja Gabriel
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 140,00 30 1000 1000 1000 26 37 23 42 (58) 4 8
85 POL 3584 Maja Janus
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 140,00 31 1000 1000 1000 22 30 29 19 27 13 (39)
86 POL 36 Maciej Misiuk
UKS Żegluj Lublin 12 143,00 1000 55 1000 1000 18 43 10 (ufd) 22 7 43
87 POL 1940 Bartłomiej Bil
Logo
YKP Gdynia
10 143,00 1000 56 1000 1000 (40) 21 18 33 31 18 22
88 POL 3613 Jan Narębski
Logo
TKŻ Toruń
12 147,00 1000 57 1000 1000 8 9 (ufd) ufd 21 20 20
89 POL 2244 Natalia Jasicka
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 147,00 32 1000 1000 1000 30 (36) 12 35 29 26 15
90 POL 1200 Barbara Pilarska
Logo
TKŻ Toruń
12 150,00 33 1000 1000 1000 20 29 20 (ufd) 30 32 16
91 POL 1394 Mikołaj Paderewski
Logo
TKŻ Toruń
9 155,00 1000 58 1000 1 34 18 14 28 37 (41) 21
92 POL 1506 Oliwia Piotrowska
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
11 155,00 34 1000 1000 1000 22 14 32 (ufd) 33 21 33
93 POL 3438 Marcel Stolarski
MKS Dwójka Warszawa 12 158,00 1000 59 1000 1000 25 (35) 26 29 25 23 30
94 POL 3478 Stanisław Kalk
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 159,00 1000 60 1000 1000 37 27 31 36 18 (45) 10
95 POL 1468 Marcin Małota
KN Lider Kraków 13 159,00 1000 61 1000 1000 36 34 28 (ufd) 23 15 23
96 POL 2032 Maciej Kundzier
Gdański Klub Żeglarski 10 168,00 1000 62 1000 1000 39 38 26 24 15 (40) 26
97 POL 1780 Eryk Krause
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 170,00 1000 63 1000 1000 20 26 31 34 (38) 22 37
98 POL 2136 Ida Krzemińska
Logo
YKP Gdynia
10 174,00 35 1000 1000 1000 33 35 (ufd) 13 17 36 40
99 POL 1798 Jan Zahuta
UKS AKŻ LESZCZ 9 180,00 1000 64 1000 2 27 29 45 31 32 16 (46)
100 POL 4707 Antoni Zając
Gdański Klub Żeglarski 10 184,00 1000 65 1000 1000 (ufd) 18 19 ufd 14 38 29
101 POL 1548 Wiktor Kalinowski
Logo
JKW Poznań
11 185,00 1000 66 1000 1000 22 35 41 23 45 19 (52)
102 POL 1151 Lila Klewenhagen
AZS Poznań 10 186,00 36 1000 1000 1000 16 33 24 17 48 48 (54)
103 POL 1523 Mikołaj Turek
Logo
YKP Gdynia
10 189,00 1000 67 1000 1000 17 30 15 31 (54) 46 50
104 POL 1886 Piotr Barcik
UKS Barnim Goleniów 12 191,00 1000 68 1000 1000 43 32 38 16 28 (ufd) 34
105 POL 3457 Mikołaj Kordyka
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
10 192,00 1000 69 1000 1000 23 36 33 20 56 24 (59)
106 POL 1775 Mateusz Skowroński
UKS Zalew Kielce 8 192,00 1000 70 1000 3 33 25 36 32 (52) 39 27
107 POL 1916 Matylda Niedziela
KŻ Horn Kraków 11 195,00 37 1000 1000 1000 38 14 (50) 21 46 31 45
108 POL 1535 Franciszek Dudek
YKP Szczecin 12 195,00 1000 71 1000 1000 (45) 40 35 31 24 37 28
109 POL 3537 Aleksandra Stefaniak
PKM LOK Poznań 12 195,00 38 1000 1000 1000 37 46 25 (ufd) 26 30 31
110 POL 2403 Igor Iljin
Logo
YKP Gdynia
12 200,00 1000 72 1000 1000 39 34 33 39 44 (47) 11
111 POL 1873 Maja Szklarz
JK Kotwica Tarnobrzeg 12 203,00 39 1000 1000 1000 51 42 34 23 (59) 34 19
112 POL 1911 Jan Waśkiewicz
KŻ Horn Kraków 10 204,00 1000 73 1000 1000 16 34 37 44 (63) 17 56
113 POL 151 Iwo Kabała
AZS Poznań 10 205,00 1000 74 1000 1000 31 54 21 18 40 (62) 41
114 POL 1835 Paweł Głuszyk
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
11 207,00 1000 75 1000 1000 33 29 42 18 36 (59) 49
115 POL 1887 Hubert Głowala
UKS Żegluj Lublin 12 219,00 1000 76 1000 1000 34 45 40 21 35 (58) 44
116 POL 3612 Witold Zegarski
Logo
TKŻ Toruń
12 219,00 1000 77 1000 1000 49 25 27 32 51 35 (55)
117 POL 1405 Oliwia Szulczyńska
UKS YACHT CLUB SŁAWA 10 228,00 40 1000 1000 1000 45 40 38 22 42 (54) 38
118 POL 3561 Maksymilian Krella
Logo
YKP Gdynia
12 228,00 1000 78 1000 1000 31 38 40 41 (62) 42 36
119 POL 1880 Kajetan Bujalski
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
10 230,00 1000 79 1000 1000 30 31 (dsq) 28 55 33 53
120 POL 40 Wiktor Dzilne
ŻLKS Poznań 12 241,00 1000 80 1000 1000 44 42 45 21 41 (49) 48
121 POL 1951 Cyprian Włodarz
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
11 241,00 1000 81 1000 1000 43 32 44 37 (47) 43 42
122 POL 3313 Piotr Szkamelski
Logo
SSW MOS Iława
9 242,00 1000 82 1000 4 29 39 (dns) 29 39 44 62
123 POL 2034 Larysa Królasik
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 242,00 41 1000 1000 1000 32 44 48 29 34 55 (61)
124 POL 1261 Piotr Kozłowski
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
11 253,00 1000 83 1000 1000 46 48 27 34 (57) 51 47
125 POL 3403 Maksymilian Pluciński
ŻMKS Poznań 12 254,00 1000 84 1000 1000 43 51 37 19 53 (57) 51
126 POL 1226 Szymon Ciechanowski
Logo
TKŻ Toruń
10 266,00 1000 85 1000 1000 15 (ufd) 41 44 50 56 57
127 POL 1656 Aleksandra Trofimowicz
KS Zatoka Puck 9 276,00 42 1000 5 1000 29 45 39 43 60 (61) 60
128 POL 966 Natalia Zawiła
TS "Kuźnia" Rybnik 11 281,00 43 1000 1000 1000 48 56 31 28 (61) 60 58
129 POL 1661 Maciej Neubauer
KS Zatoka Puck 11 290,00 1000 86 1000 1000 48 36 51 25 (dnc) dnc dnc
130 POL 3535 Maria Stajewska
Logo
YK Stal Gdynia
11 123,00 44 1000 1000 1000 26 (47) 44 43 3 2 5
131 POL 3549 Krystyna Wasilewska
Logo
YKP Gdynia
12 128,00 45 1000 1000 1000 (ufd) ufd 23 36 1 1 1
132 POL 1290 Christian Friedrich
Sailing Legia Warszawa 12 134,00 1000 87 1000 1000 (51) 39 40 35 2 7 11
133 POL 3432 Jakub Musiał
KS Zjednoczeni Bydgoszcz 12 140,00 1000 88 1000 1000 41 (47) 35 42 6 6 10
134 POL 1703 Marianna Jasińska
UKS AKŻ LESZCZ 10 145,00 46 1000 1000 1000 (47) 28 42 45 8 9 13
135 POL 3477 Jan Szyksznia
Sailing Legia Warszawa 12 148,00 1000 89 1000 1000 (51) 50 38 39 10 4 7
136 POL 306 Nina Bułtowicz
UKS Żegluj Lublin 12 151,00 47 1000 1000 1000 42 (44) 34 37 19 13 6
137 POL 212 Kuba Szulczyński
UKS YACHT CLUB SŁAWA 12 153,00 1000 90 1000 1000 50 (53) 42 38 9 5 9
138 POL 1926 Stanisław Czerwiak
Logo
YKP Gdynia
11 156,00 1000 91 1000 1000 25 41 (ufd) ufd 7 3 14
139 POL 94 Gustaw Wojcieszak
AZS Poznań 11 157,00 1000 92 1000 1000 39 30 47 (52) 12 26 3
140 POL 2586 Marysia Felska
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
10 165,00 48 1000 1000 1000 (49) 37 48 40 13 12 15
141 POL 2154 Zosia Bamburek
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
52 167,00 49 1000 1000 1000 (47) 46 43 40 18 8 12
142 POL 1498 Aleksandra Pupek
Gdański Klub Żeglarski 12 167,00 50 1000 1000 1000 35 (46) 46 42 17 19 8
143 POL 1971 Alicja Czerpak
JK Kotwica Tarnobrzeg 12 172,00 51 1000 1000 1000 41 41 39 38 11 (ufd) 2
144 POL 165 Nadia Czerska
KS Zjednoczeni Bydgoszcz 12 177,00 52 1000 1000 1000 (54) 45 35 46 16 17 18
145 POL 1513 Dawid Mularczyk
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
10 187,00 1000 93 1000 1000 54 62 23 (ufd) 5 15 28
146 POL 2133 Iga Wójcicka
Logo
YKP Gdynia
10 189,00 53 1000 1000 1000 44 (49) 49 26 26 21 23
147 POL 3541 Adam Zawadka
Logo
YKP Gdynia
11 194,00 1000 94 1000 1000 46 43 47 (48) 15 18 25
148 POL 2073 Urszula Lewandowska
Logo
YKP Gdynia
10 199,00 54 1000 1000 1000 35 43 (55) 48 33 24 16
149 POL 2007 Katarzyna Liedtke
Logo
SSW MOS Iława
10 203,00 55 1000 1000 1000 (53) 41 28 51 23 22 38
150 POL 1557 Witold Rakowski
UKS Żegluj Lublin 10 211,00 1000 95 1000 1000 46 (49) 46 46 28 25 20
151 POL 1018 Maksymilian Kloka
Logo
LKS Charzykowy
12 212,00 1000 96 1000 1000 47 20 (ufd) ufd 4 10 ufd
152 POL 1446 PATRYCJA JELIŃSKA
Port Mechelinki 52 225,00 1000 97 1000 1000 57 (58) 50 33 40 11 34
153 POL 1051 Juliusz Kruzel
KS Zjednoczeni Bydgoszcz 11 227,00 1000 98 1000 1000 48 47 49 (55) 34 20 29
154 POL 2140 Zofia Czucha
Logo
YKP Gdynia
10 228,00 56 1000 1000 1000 (60) 55 47 37 25 23 41
155 POL 3421 Julian Hrybko
Logo
YKP Gdynia
11 231,00 1000 99 1000 1000 42 52 39 40 27 (ufd) 31
156 POL 3639 Tomasz Fedorowicz
Logo
YK Stal Gdynia
11 232,00 1000 100 1000 1000 (56) 50 53 50 31 29 19
157 POL 1514 Stefan Geszke
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
10 233,00 1000 101 1000 1000 50 40 (ufd) 47 ufd 14 17
158 POL 290 Maksymilian Badaczewski
TS "Kuźnia" Rybnik 10 234,00 1000 102 1000 1000 (55) 54 51 45 24 27 33
159 POL 2002 Paweł Julian Zabielski
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11 238,00 1000 103 1000 1000 64 (66) dnf 45 14 28 21
160 POL 1906 Nicola DAROWSKA
TS "Kuźnia" Rybnik 10 241,00 57 1000 1000 1000 42 55 (56) 56 48 16 24
161 POL 5119 Olaf Banasiak
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
11 241,00 1000 104 1000 1000 58 (59) 46 41 21 39 36
162 POL 1882 Jagoda Maliszewska
UKS Barnim Goleniów 12 243,00 58 1000 1000 1000 56 15 (ufd) 44 20 ufd 43
163 POL 1051 Blanka Daliga
KS Zjednoczeni Bydgoszcz 12 252,00 59 1000 1000 1000 59 49 (ufd) 43 39 32 30
164 POL 8 zuzanna mokrzan
Port Mechelinki 52 258,00 1000 105 1000 1000 13 (54) 54 53 52 47 39
165 POL 2035 LENA Szczepaniak
Port Mechelinki 52 268,00 1000 106 1000 1000 55 52 (ufd) ufd 30 43 22
166 POL 1593 Wiktor Balicki
Logo
CHKŻ Chojnice
8 270,00 1000 107 1000 5 56 57 (ufd) 59 42 30 26
167 POL 2090 Zofia Porwoł
TS "Kuźnia" Rybnik 12 270,00 60 1000 1000 1000 52 60 (ufd) ufd 29 36 27
168 POL 1996 Zuzanna Kolasińska
Logo
SSW MOS Iława
11 271,00 61 1000 1000 1000 (53) 48 52 49 44 33 45
169 POL 1983 Krystian Białkowski
YKP Szczecin 10 271,00 1000 108 1000 1000 38 48 50 (53) 49 48 35
170 POL 1555 Julia Szczepanek
JK Kotwica Tarnobrzeg 10 272,00 62 1000 1000 1000 54 (56) 54 47 41 44 32
171 POL 207 Julian Żabiński
KN Lider Kraków 12 278,00 1000 109 1000 1000 50 51 58 50 38 31 (ret)
172 POL 2122 Lena Olejarz
UKS YACHT CLUB SŁAWA 11 279,00 63 1000 1000 1000 63 (63) 49 39 45 41 42
173 POL 1813 joanna kaczmarska
Port Mechelinki 52 283,00 1000 110 1000 1000 (dnc) 52 52 54 37 42 46
174 POL 1728 Barbara Łukomska
PKM LOK Poznań 11 284,00 64 1000 1000 1000 59 61 57 (dnc) 35 35 37
175 LTU 155 Adele Zalaite
Vsi Ziemys 52 286,00 1000 111 1000 1000 52 59 60 58 53 (dnc) 4
176 POL 140 Adam Kamzelski
UKS YACHT CLUB SŁAWA 12 290,00 1000 112 1000 1000 (dnc) 51 56 51 47 38 44
177 POL 1972 Radosław Bargieł
JK Kotwica Tarnobrzeg 11 295,00 1000 113 1000 1000 62 65 44 (ufd) 50 34 40
178 POL 16561 Igor Neubauer
KS Zatoka Puck 12 297,00 1000 114 1000 1000 45 38 43 41 (dnc) dnc dnc
179 POL 1812 WOJCIECH ŁUBIERZEWSKI
Port Mechelinki 52 300,00 1000 115 1000 1000 (dnc) 53 53 49 43 37 ufd
180 POL 1969 Pola Pacewicz
UKS Żegluj Lublin 12 301,00 65 1000 1000 1000 52 53 55 (ufd) 36 40 ufd
181 LTU 1050 Matas Jorudas
Sporto centras Atzalynas 52 302,00 1000 116 1000 1000 49 50 41 32 (dnc) dnc dnc
182 POL 3012 Barbara Gmurek
UKŻ Trawers 11 311,00 66 1000 1000 1000 55 61 43 (ufd) 22 dnc dnc
183 POL 1551 Aleksander Chlebowski
Logo
YKP Gdynia
9 314,00 1000 117 1000 6 58 55 57 52 (dnc) 45 47
184 POL 1507 Małgorzata Buńkiewicz
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
10 320,00 67 1000 1000 1000 53 57 45 35 (ufd) ufd ufd
185 POL 3616 Maciej Stajewski
Logo
YK Stal Gdynia
7 321,00 1000 118 1000 7 (dnc) 56 58 54 55 50 48
186 POL 3407 Piotr Neumann
Logo
YKP Gdynia
11 325,00 1000 119 1000 1000 57 60 59 57 46 46 (dnc)
187 POL 585 Agata Dudkiewicz
Logo
LKS Charzykowy
9 332,00 68 1000 6 1000 57 57 (dnf) dnc 54 49 49
188 POL 1757 Aleksandra Zawadowicz
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
10 335,00 69 1000 1000 1000 61 64 48 (ufd) 32 ufd ufd
189 POL 21 Kaja Madej
UKS YACHT CLUB SŁAWA 10 341,00 70 1000 1000 1000 58 58 61 60 51 (ufd) 50
190 LTU 111 Urte Marija Kupliauskaite
Vsi Ziemys 52 349,00 1000 120 1000 1000 44 44 (ufd) ufd dnc dnf dnc
191 POL 3466 Kamil Czajkowski
Sailing Legia Warszawa 12 387,00 1000 121 1000 1000 60 (ret) dnc dnc dnc dnc dnc
Oficjalne wyniki regat
03 maj 2022 16:49
Kary punktowe OPP B
03 maj 2022 16:26