Wyszukaj zawodnika
Klasyfikacja
SailingNet
Mc Nr żagla Zawodnik Klub Wiek Punkty K M R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
1 POL 936 Maurycy Kosmowski Team
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 21,00 1000 1 2 1 1 5 2 2 1 7 (28)
2 POL 1817 Emilia Paszek
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 26,00 1 1000 7 4 7 (10) 1 2 2 2 1
3 POL 3481 Aleksandra Bobrowska Team
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
15 38,00 2 1000 1 6 1 4 4 1 (20) 19 2
4 POL 2078 Stanisław Ługowski
Logo
Sailing Legia Warszawa
14 43,00 1000 2 2 1 6 dpi (3) 1 4 21 (25) 4
5 POL 3601 Zofia Brdulak
Logo
Sailing Legia Warszawa
13 50,00 3 1000 5 3 (ufd) dpi (3) 6 3 14 5 8
6 POL 3623 Jakub Kuraś Team
Logo
JKW Poznań
15 62,00 1000 3 3 7 23 2 11 5 (27) 4 7
7 POL 2139 Jan Mucharski
Logo
YKP Gdynia
13 64,00 1000 4 7 5 6 6 2 (19) 7 18 13
8 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 12 70,00 1000 5 8 10 3 16 14 13 3 3 (41)
9 POL 1570 Antoni Brzozowski
Logo
Sailing Legia Warszawa
13 75,00 1000 6 9 2 13 dpi (3) 4 17 8 (39) 12
10 POL 3640 Mikołaj Głąb Team
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14 75,00 1000 7 (19) 5 18 6 5 9 19 10 3
11 POL 3563 Ian Kurtysh
Logo
Sailing Legia Warszawa
15 83,00 1000 8 4 8 19 dpi (3) 10 4 (29) 22 11
12 POL 3611 Stanisław Nosol Team
Logo
CHKŻ Chojnice
12 83,00 1000 9 6 15 (20) 12 9 5 5 17 14
13 POL 1133 Wojtek Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 14 86,00 1000 10 3 6 8 11 9 3 (26) 23 23
14 POL 3333 Maja Komorowska Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
13 87,00 4 1000 8 21 17 11 3 6 (54) 6 15
15 POL 2024 Filip Harasimowicz-Krysztofiak Team
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
15 90,00 1000 11 5 4 (59) 4 3 1 28 28 17
16 POL 3650 Blanka Sójkowska
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 91,00 5 1000 1 13 11 13 (32) 7 17 20 9
17 POL 2081 Zofia Glaza Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
14 94,00 6 1000 10 14 10 1 8 14 16 21 (30)
18 POL 1 Mateusz Graczyk Team
Logo
CHKŻ Chojnice
14 100,00 1000 12 4 2 2 7 11 8 33 33 (46)
19 POL 1207 Maksymilian Koschel
Logo
JKW Poznań
15 102,00 1000 13 9 11 7 3 8 14 25 (35) 25
20 POL 444 Patrick Stafa Energa Giżycka Grupa Regatowa 52 119,00 1000 14 16 12 2 8 7 16 52 (bfd) 6
21 POL 1468 Marcin Małota KN Lider Kraków 13 124,00 1000 15 29 22 5 21 13 15 (41) 1 18
22 POL 2037 Paweł Łoboda Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
14 132,00 1000 16 12 3 (33) 20 23 6 32 15 21
23 POL 3522 Mateusz Piskorz
Logo
YKP Gdynia
12 136,00 1000 17 26 10 20 5 19 24 24 8 (36)
24 POL 3711 Oliwia Kaczyńska KS Baza Mrągowo 14 137,00 7 1000 17 15 16 15 27 16 11 (48) 20
25 POL 3482 Natasza Micewicz
Logo
YKP Gdynia
13 138,00 8 1000 (40) 7 4 23 17 25 18 13 31
26 POL 2211 Antonina Puchowska
Logo
OPTI CWM Gdynia
14 139,00 9 1000 29 26 12 12 15 15 6 24 (47)
27 POL 3527 Maja Harasimowicz-Krysztofiak
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
13 150,00 10 1000 11 16 4 17 25 (bfd) 4 34 39
28 POL 999 Maria Nycz
Logo
JKW Poznań
13 157,00 11 1000 14 8 5 scp 30% 7 29 (56) 41 27
29 POL 2104 Łukasz Zaleski
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14 157,00 1000 18 27 23 10 32 21 28 (36) 11 5
30 POL 3496 Franciszek Marszałek
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 157,00 1000 19 22 24 9 26 35 20 9 12 (49)
31 POL 1924 Tomasz Pakulski Team
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14 157,00 1000 20 41 14 11 20 15 (bfd) 37 9 10
32 POL 1939 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin 15 158,00 1000 21 dpi (3) 17 14 15 19 8 48 (51) 19
33 POL 1929 Jan Makowski
Logo
JKW Poznań
15 159,00 1000 22 6 9 29 19 20 20 (46) 16 40
34 POL 2152 Maja Stormann
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
15 159,00 12 1000 11 18 13 22 6 11 (55) 40 38
35 POL 1940 Filip Bil
Logo
YKP Gdynia
13 162,00 1000 23 10 11 12 9 12 38 34 36 (50)
36 POL 3524 Julia Agnieszczak
Logo
SSW MOS Iława
12 162,00 13 1000 27 12 16 17 20 19 22 29 (33)
37 POL 2006 Antonina Dziekańska Team Energa Giżycka Grupa Regatowa 11 169,00 14 1000 16 22 25 39 13 7 13 (bfd) 34
38 POL 3621 Eryk Kąkolewski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 13 170,00 1000 24 15 17 30 18 17 10 49 14 (51)
39 POL 3651 Jędrzej Głuszyk
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 174,00 1000 25 22 9 17 14 5 23 23 (bfd) ufd
40 POL 3600 Emilia Brdulak
Logo
Sailing Legia Warszawa
11 177,00 15 1000 21 29 22 dpi (3) 18 9 (57) 32 16
41 POL 3515 Szymon Mocarski Team
Logo
YK Stal Gdynia
12 184,00 1000 26 (35) 21 14 28 18 10 31 30 32
42 POL 2117 Piotr Tutkowski
Logo
YKP Gdynia
11 186,00 1000 27 12 18 28 14 10 22 51 31 (52)
43 POL 3566 Maja Horoszkiewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 14 191,00 16 1000 39 13 3 9 14 (bfd) 35 43 35
44 POL 2023 Jakub Szurko
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
14 191,00 1000 28 20 19 21 31 31 21 10 38 (58)
45 POL 12006 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin 13 205,00 1000 29 dpi (3) 23 9 16 39 30 43 (53) 24
46 POL 951 Wojciech Henryk Komenda
Logo
Sailing Legia Warszawa
14 206,00 1000 30 13 19 15 dpi (3) 40 12 44 42 (54)
47 POL 2709 Wit Dmuchowski
Logo
SSW MOS Iława
13 211,00 1000 31 18 26 25 30 33 38 12 (44) 29
48 POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 13 219,00 1000 32 14 30 26 33 26 41 (53) 27 22
49 POL 3553 Hanna Chojnicka
Logo
JKW Poznań
12 227,00 17 1000 19 27 18 38 38 22 39 (49) 26
50 POL 3511 Piotr Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski 13 229,00 1000 33 30 32 24 23 29 17 (59) 37 37
51 POL 21 Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin 14 238,00 1000 34 dpi (3) 20 41 25 28 12 (50) 47 42
52 POL 3521 Michał Piskorz
Logo
YKP Gdynia
14 238,00 1000 35 13 24 26 13 36 34 47 (55) 45
53 POL 1403 Kacper Kibiersza Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
14 241,00 1000 36 31 25 44 25 28 32 30 26 (ufd)
54 POL 3464 Paweł Włodarczyk
Logo
Sailing Legia Warszawa
14 245,00 1000 37 28 20 34 dpi (3) 24 26 15 50 (53)
55 POL 2205 Marcin Krawczyk
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15 258,00 1000 38 32 16 38 10 30 31 (60) 46 55
56 POL 1867 Zuzanna Liedtke
Logo
SSW MOS Iława
14 264,00 18 1000 25 33 22 37 22 42 38 45 (56)
57 POL 2201 Stanisław Wróblewski
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 265,00 1000 39 24 30 19 27 42 30 45 (52) 48
58 POL 2103 Jakub Dębiński
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13 271,00 1000 40 36 29 47 38 16 21 40 (bfd) 44
59 POL 1507 Maja Wojciechowska
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
13 286,00 19 1000 37 25 8 54 26 35 58 (bfd) 43
60 POL 3465 Piotr Kowalewski
Logo
Sailing Legia Warszawa
12 287,00 1000 41 23 50 37 dpi (3) 23 18 42 54 (57)
61 POL 3596 Radosław Dudkiewicz
Logo
LKS Charzykowy
13 171,00 1000 42 24 38 31 (39) 35 37 1 1 4
62 POL 3470 Piotr Grendziak TS "Kuźnia" Rybnik 14 180,00 1000 43 23 38 41 (43) 25 29 5 13 6
63 POL 3550 Kamila Maziarz KW LOK Garland Gliwice 13 186,00 20 1000 (42) 27 40 36 38 27 2 6 10
64 POL 1878 Konrad Nawrot
Logo
SSW MOS Iława
14 188,00 1000 44 34 41 15 19 (49) 39 3 12 25
65 POL 111 Aleksandra Wiśniowska
Logo
YKP Gdynia
13 203,00 21 1000 55 (57) 35 28 12 50 15 3 5
66 POL 2141 Maksymilian Stańko Port Mechelinki 13 206,00 1000 45 43 34 45 24 29 24 4 (bfd) 3
67 POL 122 Kajetan Liszewski
Logo
YKP Gdynia
12 211,00 1000 46 42 (47) 29 35 24 47 24 2 8
68 POL 3548 Marta Kupc
Logo
YKP Gdynia
13 223,00 22 1000 38 37 27 42 (44) 40 7 16 16
69 POL 78 Ignacy Kalinowski
Logo
JKW Poznań
13 226,00 1000 47 26 (46) 43 42 36 45 14 5 15
70 POL 2119 Gustaw Kowalski TS "Kuźnia" Rybnik 13 230,00 1000 48 17 28 45 31 34 (50) 20 22 33
71 POL 3599 Antek Malicki
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 237,00 1000 49 21 40 23 21 37 49 25 (bfd) 21
72 POL 3526 Jakub Chudyk
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
13 240,00 1000 50 40 41 34 30 33 41 9 (bfd) 12
73 POL 3494 Michał Tobijański
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 242,00 1000 51 36 (48) 48 22 42 27 33 14 20
74 POL 1852 Piotr Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 13 245,00 1000 52 44 35 42 51 21 25 10 (bfd) 17
75 POL 2605 Urszula Skowrońska UKS Zalew Kielce 15 249,00 23 1000 dpi (3) 32 30 29 43 (bfd) ufd 4 9
76 POL 3469 Dominika Kluczka
Logo
YKP Gdynia
12 249,00 24 1000 31 43 24 34 27 43 19 (bfd) 28
77 POL 1825 Tymoteusz Breitkopf TS "Kuźnia" Rybnik 13 250,00 1000 53 32 36 39 (54) 44 33 28 24 14
78 POL 2210 Mateusz Walczak
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13 253,00 1000 54 33 36 31 (49) 45 44 34 11 19
79 POL 1450 Franciszek Kumor Stowarzyszenie Marina Poraj 14 255,00 1000 55 34 31 46 40 41 (48) 21 7 35
80 POL 1541 Mateusz Kuchowicz PKM LOK Poznań 13 262,00 1000 56 (53) 42 53 43 48 36 17 10 13
81 POL 1271 Leon Jankowski
Logo
TKŻ Toruń
13 263,00 1000 57 35 46 (56) 29 53 52 37 9 2
82 POL 2138 Tomasz Zawadka
Logo
YKP Gdynia
13 266,00 1000 58 28 40 33 34 22 32 16 (bfd) bfd
83 POL 1079 Grzegorz Górecki TS "Kuźnia" Rybnik 12 269,00 1000 59 47 43 48 33 32 18 (51) 26 22
84 POL 1281 Klara Malec Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 270,00 25 1000 30 47 21 26 37 42 6 (bfd) bfd
85 POL 3417 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 13 274,00 1000 60 45 45 36 48 40 13 23 (bfd) 24
86 POL 2163 Adam Szalewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 14 282,00 1000 61 (dnf) dnf 27 44 16 bfd 11 bfd 1
87 POL 1862 Michał Trzpis KW LOK Garland Gliwice 14 283,00 1000 62 50 33 32 24 41 34 8 (bfd) bfd
88 POL 1818 Kalina Sójkowska
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
11 289,00 26 1000 55 (58) 49 41 47 49 13 28 7
89 POL 2019 Zofia Matyszkiewicz TS "Kuźnia" Rybnik 14 290,00 27 1000 41 35 49 40 (ufd) 11 30 23 bfd
90 POL 3490 Zuzanna Kapała Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
13 294,00 28 1000 25 28 35 36 30 (bfd) 18 bfd bfd
91 POL 3467 Tomasz Krzysztof Rysz KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 12 297,00 1000 63 51 57 43 (58) 49 35 27 8 27
92 POL 2155 Jan Wilk
Logo
SSW MOS Iława
12 297,00 1000 64 39 42 28 49 52 33 22 (bfd) 32
93 POL 131 Piotr Słomka TS "Kuźnia" Rybnik 13 299,00 1000 65 33 44 44 32 50 31 29 (bfd) 36
94 POL 1047 Grzegorz Stachera UKS Zalew Kielce 52 300,00 1000 66 dpi (3) 49 51 55 39 26 31 15 34
95 POL 1811 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 14 308,00 1000 67 (51) 44 42 46 46 47 38 19 26
96 POL 1500 Gustaw Olejniczak
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
13 310,00 1000 68 43 39 40 46 (47) 46 40 18 38
97 POL 3528 Gabriel Kowalik AZS Uniwersytet Warszawski 13 314,00 1000 69 46 45 38 58 46 23 35 (bfd) 23
98 POL 3401 Jan Lemański
Logo
TKŻ Toruń
14 319,00 1000 70 47 53 (55) 50 54 48 36 20 11
99 POL 3588 Marianna Dryja KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 12 327,00 29 1000 (dns) 39 36 47 55 43 ufd 17 29
100 POL 4983 Olivier Kuźma MKŻR Marina Hotele 14 329,00 1000 71 dpi (3) 52 (ret) 41 45 45 42 27 18
101 POL 1883 Adam Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 13 339,00 1000 72 48 37 47 55 51 28 12 (bfd) bfd
102 POL 11608 Zofia Kuszewska Energa Giżycka Grupa Regatowa 12 339,00 30 1000 50 51 50 50 31 51 26 (bfd) 30
103 POL 1970 Timothy Melentyev
Logo
YKP Gdynia
15 340,00 1000 73 46 31 32 35 34 40 (ufd) bfd bfd
104 POL 2084 Weronika Pawlak
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 351,00 31 1000 44 52 39 52 43 54 46 21 (bfd)
105 POL 3636 Igor Kanik UKS Nad Jeziorkiem 13 355,00 1000 74 45 54 51 45 48 37 50 25 (dnf)
106 POL 3589 Ewelina Michulec KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 13 365,00 32 1000 49 48 54 44 56 36 47 31 (bfd)
107 POL 2150 Nadia Wielkiewicz KS Wiaterni 13 368,00 33 1000 56 50 52 (57) 51 56 43 29 31
108 POL 1227 Krzysztof Zawadzki Stowarzyszenie Marina Poraj 13 380,00 1000 75 (60) 59 46 59 55 44 48 30 39
109 POL 1870 Nela Kasprzyk PKM LOK Poznań 14 391,00 34 1000 37 53 37 53 50 55 45 (bfd) bfd
110 POL 1784 Kamil Marczak PKM LOK Poznań 15 405,00 1000 76 59 55 53 59 58 52 32 (bfd) 37
111 POL 1514 Jagoda Wiśniewska
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
13 407,00 35 1000 52 51 50 52 (ufd) 39 41 bfd bfd
112 POL 1240 Adam Jakubowski PKM LOK Poznań 14 411,00 1000 77 53 54 56 57 53 51 55 32 (dnf)
113 POL 3414 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań 13 413,00 1000 78 48 34 (dnc) 48 54 53 54 bfd dnf
114 POL 1340 Zuzanna Siergiej KW LOK Garland Gliwice 13 416,00 36 1000 49 49 52 47 57 57 44 (bfd) bfd
115 POL 90 Ignacy Rzeźnik Gdański Klub Żeglarski 14 426,00 1000 79 57 56 55 56 56 46 39 (bfd) bfd
116 POL 1704 Martyna Trawczyńska PKM LOK Poznań 14 445,00 37 1000 58 59 58 60 60 60 57 33 (ret)
117 POL 1438 Antoni Poniecki PKM LOK Poznań 14 446,00 1000 80 54 (ufd) 58 53 57 53 49 bfd dnf
118 POL 1334 Antoni Marcinkiewicz KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 12 454,00 1000 81 57 56 57 51 58 58 56 dne (dnf)
119 POL 3500 Oliwier Morawiak UKS Zalew Kielce 14 454,00 1000 82 dpi (3) 55 54 56 59 59 53 (bfd) dnf
120 POL 3552 Mateusz Bogdziewicz Port Mechelinki 13 460,00 1000 83 58 58 57 (ufd) 52 bfd 52 bfd bfd
Wyniki OFICJALNE
24 lip 2022 16:19