Wyszukaj zawodnika
Klasyfikacja
Mc Nr żagla Zawodnik Klub Wiek Punkty K M R1 R2 R3 R4
1 POL 936 Maurycy Kosmowski Team
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 4,00 1000 1 2* 1 1 2
2 POL 3601 Zofia Brdulak
Logo
Sailing Legia Warszawa
13 5,00 1 1000 2* 1 2 2
3 POL 16 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 14 8,00 1000 2 4* 4 1 3
4 POL 3487 Aleksander Szczepara UKS AKŻ LESZCZ 13 9,00 1000 3 1 5 3 9*
5 POL 1817 Emilia Paszek
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 13,00 2 1000 8* 2 3 8
6 POL 1608 Weronika Grala Energa Giżycka Grupa Regatowa 12 14,00 3 1000 4 7 18* 3
7 POL 1937 Maciej Szawkowski KS Baza Mrągowo 14 15,00 1000 4 1 13 14* 1
8 POL 2116 Alicja Saj Team
Logo
YK Stal Gdynia
12 15,00 4 1000 7 25* 4 4
9 POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 13 19,00 1000 5 6 2 11 15*
10 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 12 21,00 1000 6 9 15* 11 1
11 POL 2163 Adam Szalewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 14 21,00 1000 7 7 UFD* 4 10
12 POL 2006 Antonina Dziekańska Team Energa Giżycka Grupa Regatowa 11 22,00 5 1000 3 17* 5 14
13 POL 1 Mateusz Graczyk Team
Logo
CHKŻ Chojnice
14 23,00 1000 8 20* 3 2 18
14 POL 1468 Marcin Małota KN Lider Kraków 13 23,00 1000 9 12* 3 8 12
15 POL 3406 Małgorzata Wyrębska Team
Logo
YK Stal Gdynia
13 24,00 6 1000 13* 5 13 6
16 POL 1924 Tomasz Pakulski Team
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14 27,00 1000 10 34* 9 7 11
17 POL 1852 Piotr Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 13 28,00 1000 11 9 13 15* 6
18 POL 3650 Blanka Sójkowska
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 29,00 7 1000 12 22* 8 9
19 POL 3470 Piotr Grendziak TS "Kuźnia" Rybnik 14 30,00 1000 12 11 12 7 34*
20 POL 2219 Igor Mazurkiewicz UKS AKŻ LESZCZ 14 32,00 1000 13 30* 9 6 17
21 POL 3576 Jan Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg 13 33,00 1000 14 5 16 12 UFD*
22 POL 1932 Marian Kozdryk
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 33,00 1000 15 26* 11 6 16
23 POL 3511 Piotr Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski 13 34,00 1000 16 11 4 19 22*
24 POL 1658 Joanna Roman
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
14 34,00 8 1000 14 6 28* 14
25 POL 1862 Michał Trzpis KW LOK Garland Gliwice 14 35,00 1000 17 35* 12 5 18
26 POL 2201 Stanisław Wróblewski
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 36,00 1000 18 22* 10 21 5
27 POL 3515 Szymon Mocarski Team YK STAL GDYNIA 12 36,00 1000 19 10 14 12 19*
28 POL 1936 Eryk Majewski KS Baza Mrągowo 14 36,00 1000 20 14 11 UFD* 11
29 POL 3496 Franciszek Marszałek
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 37,00 1000 21 17 29* 13 7
30 POL 3524 Julia Agnieszczak
Logo
SSW MOS Iława
12 38,00 9 1000 19 6 22* 13
31 POL 1825 Tymoteusz Breitkopf TS "Kuźnia" Rybnik 13 42,00 1000 22 6 26 10 42*
32 POL 3600 Emilia Brdulak
Logo
Sailing Legia Warszawa
11 42,00 10 1000 20 7 27* 15
33 POL 2155 Jan Wilk
Logo
SSW MOS Iława
12 44,00 1000 23 18 8 18 21*
34 POL 1227 Krzysztof Zawadzki Stowarzyszenie Marina Poraj 13 46,00 1000 24 16 21* 10 20
35 POL 747 Oliwia Kaczyńska KS Baza Mrągowo 14 47,00 11 1000 38* 30 9 8
36 POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 13 47,00 1000 25 21 10 24* 16
37 POL 2019 Zofia Matyszkiewicz TS "Kuźnia" Rybnik 14 48,00 12 1000 10 23 15 24*
38 POL 3651 Jędrzej Głuszyk
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 48,00 1000 26 18 18 UFD* 12
39 POL 1913 Michał Tobijański
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 49,00 1000 27 28 37* 17 4
40 POL 1818 Kalina Sójkowska
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
11 50,00 13 1000 39* 24 19 7
41 CZE 444 Patrick Stafa Team Energa Giżycka Grupa Regatowa 2022 53,00 14 1000 UFD* 8 40 5
42 POL 1005 Maja Filipska
Logo
YK Stal Gdynia
13 53,00 15 1000 22* 20 16 17
43 POL 3417 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 13 54,00 1000 28 15 20 22* 19
44 POL 1939 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin 15 55,00 1000 29 3 31 UFD* 21
45 POL 21 Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin 14 55,00 1000 30 17 14 24 27*
46 POL 2104 Łukasz Zaleski
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14 56,00 1000 31 8 31 17 UFD*
47 POL 1965 Michał Johan KW LOK Garland Gliwice 13 58,00 1000 32 23 36* 25 10
48 POL 2051 Miłosz Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice 13 59,00 1000 33 31* 26 9 24
49 POL 2063 Paulina Szczepa KŻ Horn Kraków 12 59,00 16 1000 13 25* 21 25
50 POL 20681 Kacper Musialski KŻ Horn Kraków 13 61,00 1000 34 23 16 28* 22
51 POL 3488 Bartosz Janusek MKS Dwójka Warszawa 14 62,00 1000 35 29* 19 16 27
52 POL 3416 Dawid Pachuta KN Lider Kraków 13 64,00 1000 36 26 18 20 29*
53 POL 1544 Paweł Friedrich KS Zatoka Puck 13 65,00 1000 37 15 22 30* 28
54 POL 2089 Norbert Herba
Logo
YK Stal Gdynia
12 67,00 1000 38 24 28* 23 20
55 POL 12006 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin 13 69,00 1000 39 16 33* 27 26
56 POL 131 Piotr Słomka TS "Kuźnia" Rybnik 13 70,00 1000 40 29 27 14 32*
57 POL 2119 Gustaw Kowalski TS "Kuźnia" Rybnik 13 70,00 1000 41 25 15 DNF* 30
58 POL 11608 Zofia Kuszewska Energa Giżycka Grupa Regatowa 12 72,00 17 1000 5 40* 37 30
59 POL 1811 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 14 74,00 1000 42 36* 19 32 23
60 POL 2103 Jakub Dębiński
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13 75,00 1000 43 43* 36 26 13
61 POL 1979 Leopold Perczyński Gdański Klub Żeglarski 13 76,00 1000 44 21 24 38* 31
62 POL 2048 Zofia Szotyńska AZS Uniwersytet Warszawski 14 79,00 18 1000 19 34* 26 34
63 POL 3550 Kamila Maziarz KW LOK Garland Gliwice 13 80,00 19 1000 27 28 36* 25
64 POL 1950 Marcelina Drescher UKS Sindbad Legionowo 13 81,00 20 1000 30 21 30 33*
65 POL 3566 Maja Horoszkiewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 14 84,00 21 1000 27 37* 25 32
66 POL 2205 Marcin Krawczyk
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15 88,00 1000 45 36 32 20 UFD*
67 POL 3640 Mikołaj Głąb Team
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14 89,00 1000 46 25 17 DNF* DNF
68 POL 34091 Ida Młynarczyk UKS AKŻ LESZCZ 13 89,00 22 1000 32* 29 32 28
69 POL 836 Janka Gawor KN Lider Kraków 13 91,00 23 1000 34 23 34 41*
70 POL 90 Ignacy Rzeźnik Gdański Klub Żeglarski 14 93,00 1000 47 37 DNF* 33 23
71 POL 3440 Michał Musielak
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13 94,00 1000 48 42* 40 23 31
72 POL 3636 Igor Kanik UKS Nad Jeziorkiem 13 94,00 1000 49 28 33 35* 33
73 POL 3404 Tomasz Biedrzycki MKS Dwójka Warszawa 12 94,00 1000 50 35* 30 29 35
74 POL 2786 Grzegorz Karpiński UKS Nad Jeziorkiem 14 95,00 1000 51 37* 27 31 37
75 POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 14 96,00 1000 52 33 38* 37 26
76 POL 1340 Zuzanna Siergiej KW LOK Garland Gliwice 13 97,00 24 1000 40* 32 36 29
77 POL 3433 Jan Dąbrowski Jacht Klub NISKO 13 99,00 1000 53 33 35 31 40*
78 POL 3552 Mateusz Bogdziewicz Port Mechelinki 13 106,00 1000 54 41* 41 29 36
79 POL 1666 Mikołaj Tutak JK Kotwica Tarnobrzeg 13 106,00 1000 55 32 38 39* 36
80 POL 1969 Mikołaj Łukasik UKS Żegluj Lublin 12 107,00 1000 56 24 44 39 UFD*
81 POL 20061 Bartosz Pawlik Team UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2022 107,00 1000 57 31 45* 41 35
82 POL 3599 Antek Malicki
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 107,00 1000 58 40* 35 33 39
83 POL 1467 Matylda Rodziewicz KS Baza Mrągowo 13 109,00 25 1000 38 34 43* 37
84 POL 1418 Karolina Mendyk KN Lider Kraków 13 111,00 26 1000 DNF* 39 34 38
85 POL 1917 Filip Mendyk KN Lider Kraków 15 118,00 1000 59 41 39 38 44*
86 POL 1158 Antonina Dołoszycka KN Lider Kraków 14 120,00 27 1000 DNF* 46 35 39
87 POL 15551 Daria Drabik JK Kotwica Tarnobrzeg 13 123,00 28 1000 DNF* 43 42 38
88 POL 2026 Jakub Parchimowicz UKS Sindbad Legionowo 13 124,00 1000 60 DNF* 42 42 40
89 POL 1974 Maria Śnieżek JK Kotwica Tarnobrzeg 2015 124,00 29 1000 42 42 40 UFD*
90 POL 1973 Miłosz Ślączka JK Kotwica Tarnobrzeg 13 125,00 1000 61 DNF* 41 41 43
91 POL 2166 Aleksander Zajączkowski Energa Giżycka Grupa Regatowa 13 129,00 1000 62 39 43 DNF* DNF