trophy-handdrawn

Klasa regatowa
Mc Zawodnik Klub Punkty
1
Marta Gajdzińska POL 991 AZS Poznań 974,60
2
Adam Pakulski POL 3436 Nauticus Yacht Club Olsztyn 941,00
3
Maja Harasimowicz-Krysztofiak POL 3527 KSW BALTIC Dziwnów 930,00
4
Julia Agnieszczak POL 3524 SSW MOS Iława 890,20
5
Alicja Saj POL 2116 YK Stal Gdynia 874,40
6
Stanisław Nosol POL 1750 CHKŻ Chojnice 867,00
7
Aleksander Lenart POL 3481 KSW BALTIC Dziwnów 864,80
8
Piotr Sołtysiak POL 1865 CHKŻ Chojnice 861,60
9
Miłosz Ciechanowicz POL 1608 Giżycka Grupa Regatowa 858,20
10
Jan Mucharski POL 2139 YKP Gdynia 850,40
11
Mateusz Piskorz POL 3522 YKP Gdynia 844,40
12
Maksymilian Stańko POL 2141 Port Mechelinki 842,60
13
Ida Kocięda POL 3479 OPTI CWM Gdynia 835,20
14
Szymon Mocarski POL 3515 YK Stal Gdynia 809,80
15
Michał Roman POL 1993 Gdański Klub Żeglarski 804,80
16
Norbert Herba POL 2089 YK Stal Gdynia 784,00
17
Alexander Nowak POL 2029 UKS Sindbad Legionowo 781,40
18
Konrad Czech POL 8023 OPTI CWM Gdynia 771,60
19
Kamil Roman POL 2087 Gdański Klub Żeglarski 770,80
20
Lena Bukowska POL 1802 YK Stal Gdynia 761,60
21
Kajetan Liszewski POL 122 OPTI CWM Gdynia 756,00
22
Maks Czarnecki POL 1959 AZS Poznań 749,80
23
Sebastian Wawrzyniak POL 2552 Port Mechelinki 744,40
24
Zofia Gil POL 11758 CHKŻ Chojnice 744,00
25
Jędrzej Głuszyk POL 1835 KS AZS AWFiS Gdańsk 737,20
26
Jakub Chudyk POL 3526 KSW BALTIC Dziwnów 737,20
27
Natasza Micewicz POL 3482 YKP Gdynia 736,60
28
Matylda Jankowska POL 1809 YK Stal Gdynia 736,20
29
Łucja Borkowska POL 1497 AZS Poznań 732,80
30
Amelia Ferenc POL 1804 KSW BALTIC Dziwnów 708,00
31
Mateusz Walczyk POL 2210 Nauticus Yacht Club Olsztyn 704,40
32
Zofia Kuszewska POL 1712 Giżycka Grupa Regatowa 702,40
33
Maja Filipska POL 1005 YK Stal Gdynia 696,20
34
Antonina Dziekańska POL 2173 Giżycka Grupa Regatowa 668,40
35
Ignacy Pospieszny POL 920 AZS Poznań 664,40
36
Aleksandra Wiśniowska POL 11 YKP Gdynia 659,80
37
Kornelia Urzędowska POL 1831 UKŻ Siódemka Białystok 658,40
38
Mateusz Bogdziewicz POL 3007 Port Mechelinki 649,00
39
Blanka Sójkowska POL 1818 KS AZS AWFiS Gdańsk 647,20
40
Piotr Malitowski POL 1387 KW LOK Garland Gliwice 646,40
41
Wojciech Sygnet POL 941 AZS Poznań 641,60
42
Dominika Kluczka POL 1665 YKP Gdynia 641,40
43
Aleksander Szczepara POL 3409 UKS AKŻ LESZCZ 632,00
44
Leon Jankowski POL 1271 TKŻ Toruń 627,20
45
Radosław Dudkiewicz POL 1585 LKS Charzykowy 622,60
46
Emilia Brdulak POL 1791 KS Spójnia Warszawa 615,60
47
Jakub Dębiński POL 2103 Nauticus Yacht Club Olsztyn 615,40
48
Julia Stawicka POL 1942 Nauticus Yacht Club Olsztyn 613,60
49
Filip Modzelewski POL 938 AZS Poznań 613,00
50
Jakub Pawlikowski POL 1206 TKŻ Toruń 607,00
51
Natan Dziedziak POL 3476 SSW MOS Iława 604,60
52
Antoni Gabryszewski POL 1751 UKS Żeglarz Wrocław 601,00
53
Gabriela Kiewisz POL 1989 Nauticus Yacht Club Olsztyn 596,80
54
Mikołaj Łukasik POL 1834 UKS Żegluj Lublin 595,20
55
Adam Aljabali POL 3420 UKS Żegluj Lublin 591,80
56
Miłosz Szmagliński POL 1602 YKP Gdynia 587,00
57
Wiktor Kruszyński POL 3444 YK Stal Gdynia 585,80
58
Mikołaj Zmitrowicz POL 2099 OKŻ Olsztyn 585,60
59
Jan Wilk POL 2155 SSW MOS Iława 583,80
60
Eryk Kąkolewski POL 2191 KS Spójnia Warszawa 576,80
61
Marta Józkowicz POL 2140 YKP Gdynia 567,20
62
Maria Nycz POL 162 JKW Poznań 559,40
63
Antoni Wyroba POL 1533 KN Lider Kraków 551,40
64
Miłosz Rubinkowski POL 2051 KW LOK Garland Gliwice 550,60
65
Gabriela Friedrich POL 1991 KS Zatoka Puck 548,80
66
Klara Malec POL 1281 OPTI CWM Gdynia 545,00
67
Anastasiia Semenchenko POL 3964 UKS Żeglarz Wrocław 543,00
68
Jakub Kuźmiński POL 1446 YKP Gdynia 541,20
69
Jan Bobula POL 1872 JK Kotwica Tarnobrzeg 540,80
70
Maksymilian Pluciński POL 1283 ŻMKS Poznań 537,00
71
Piotr Kowalewski POL 3465 Sailing Legia Warszawa 533,00
72
Stanisław Wróblewski POL 2201 AZS Uniwersytet Warszawski 521,80
73
Adam Szymankiewicz POL 1460 ŻMKS Poznań 520,40
74
Igor Saj POL 1803 Port Mechelinki 513,20
75
Marianna Bednarz POL 2888 JK Kotwica Tarnobrzeg 512,00
76
Pascal Kuźmicki POL 2203 Nauticus Yacht Club Olsztyn 506,80
77
Michał Guszcza POL 1909 UKS Sindbad Legionowo 501,20
78
Franciszek Marszałek POL 3496 KS AZS AWFiS Gdańsk 498,60
79
Nina Kobus POL 58 CHKŻ Chojnice 496,40
80
Michał Trawicki POL 1753 KS AZS AWFiS Gdańsk 496,00
81
Gustaw Kowalski POL 2021 TS "Kuźnia" Rybnik 490,80
82
Filip Dudziński POL 1492 UKS Żeglarz Wrocław 485,20
83
Kalina Sójkowska POL 1657 KS AZS AWFiS Gdańsk 476,80
84
Wiktor Raszka POL 1988 MKS Dwójka Warszawa 467,20
85
Maciej Paderewski POL 1394 TKŻ Toruń 466,00
86
Ignacy Kalinowski POL 2076 JKW Poznań 464,60
87
Jacopo Saglio POL 1153 UKS Żeglarz Wrocław 462,20
88
Lidia Jastrzębska POL 192 OKŻ Olsztyn 460,80
89
Bartosz Nurowski POL 2027 KS Spójnia Warszawa 460,80
90
Jolanta Siwek POL 182 KN Lider Kraków 458,20
91
Aleksander Skowroński POL 1388 UKS Zalew Kielce 452,80
92
Robert Martyn POL 2092 OKŻ Olsztyn 452,80
93
Wojciech Bortkiewicz POL 1529 UKS Żeglarz Wrocław 452,60
94
Tomasz Zawadka POL 2138 YKP Gdynia 450,20
95
Klaudia Lipińska POL 919 JKW Poznań 449,00
96
Michał Musielak POL 3440 Nauticus Yacht Club Olsztyn 448,40
97
Magdalena Kaczyńska POL 2202 UKS Fir Warszawa 442,60
98
Antoni Malicki POL 1714 AZS Uniwersytet Warszawski 436,40
99
Aleksandra Skura POL 443 OKŻ Olsztyn 434,40
100
Franciszek Kamola POL 1499 KS AZS AWFiS Gdańsk 432,80
101
Jan Nycz POL 149 JKW Poznań 425,60
102
Kinga Tomaszewska POL 2008 GKM Cedrus 418,80
103
Stanisław Kalk POL 3478 OPTI CWM Gdynia 417,40
104
Tomasz Biedrzycki POL 1448 MKS Dwójka Warszawa 417,00
105
Paulina Szczepa POL 2063 KŻ Horn Kraków 414,60
106
Jan Matysiak POL 180 CHKŻ Chojnice 413,00
107
Tomasz Tęcza POL 849 Jacht Klub NISKO 411,20
108
Henryk Kalk POL 2606 OPTI CWM Gdynia 410,60
109
Ignacy Sobczak POL 1991 Sailing Legia Warszawa 403,40
110
Jakub Podziewski POL 1270 UKŻ Siódemka Białystok 400,00
111
Bartłomiej Bil POL 1940 YKP Gdynia 398,60
112
Piotr Słomka POL 131 TS "Kuźnia" Rybnik 394,80
113
Jerzy Toliński POL 1469 KN Lider Kraków 380,20
114
Grzegorz Górecki POL 208 TS "Kuźnia" Rybnik 379,40
115
Paweł Rusak POL 127 UKŻ Siódemka Białystok 378,20
116
Mikołaj Łoboda POL 1592 OPTI CWM Gdynia 377,20
117
Piotr Tutkowski POL 2117 YK Stal Gdynia 372,20
118
Jan Narębski POL 1200 TKŻ Toruń 372,00
119
Maksymilian Kajdy POL 1422 UKS Fir Warszawa 371,00
120
Julia Nagórska POL 1254 Port Mechelinki 367,80
121
Anna Niklaus POL 1739 ŻMKS Poznań 364,80
122
Antoni Koterba POL 1076 UKS Fir Warszawa 361,20
123
Daniela Wejher POL 1515 KS Zatoka Puck 361,00
124
Aleksandra Matz POL 2100 KS Spójnia Warszawa 359,80
125
Dawid Brzeski POL 1908 MKS Dwójka Warszawa 358,60
126
Tomasz Tracz POL 3610 Port Mechelinki 356,80
127
Maksymilian Flaczyński POL 224 ŻMKS Poznań 356,80
128
Antonina Chomont POL 2270 KSW BALTIC Dziwnów 355,80
129
Artur Gorzycki POL 1823 CHKŻ Chojnice 354,80
130
Nina Zajdel POL 2065 KŻ Horn Kraków 350,60
131
Zuzanna Siergiej POL 1340 KW LOK Garland Gliwice 348,80
132
Michał Jerzy Szlaga POL 2194 Nauticus Yacht Club Olsztyn 347,60
133
Antoni Zając POL 4707 Gdański Klub Żeglarski 344,20
134
Marcelina Drescher POL 1950 AZS Uniwersytet Warszawski 340,80
135
Olaf Krupa POL 9369 Port Mechelinki 339,40
136
Jakub Nakonieczny POL 1577 OKŻ Olsztyn 338,80
137
Piotr Szklarski POL 3511 AZS Uniwersytet Warszawski 338,00
138
Maria Wojcieszyńska POL 1489 LKS Charzykowy 337,80
139
Konstanty Kosiński POL 1832 UKŻ Siódemka Białystok 336,80
140
Marcel Stolarski POL 1106 MKS Dwójka Warszawa 335,20
141
Michalina Klimczak POL 8 Port Mechelinki 331,80
142
Ewa Bańbura POL 1470 UKS Fir Warszawa 324,60
143
Maciej Misiuk POL 936 UKS Żegluj Lublin 324,40
144
Maria Januszewska POL 1663 YK Stal Gdynia 324,00
145
Maksymilian Malinowski POL 1622 JKW Poznań 323,40
146
Radosław Grześ POL 2118 TKŻ Toruń 318,40
147
Zofia Brzozowicz POL 1659 Port Mechelinki 315,80
148
Wojciech Wolszon POL 1931 KS Zatoka Puck 315,60
149
Tomasz Rysz POL 3467 KS Spójnia Warszawa 312,00
150
Lena Herba POL 3520 YK Stal Gdynia 311,60
151
Olaf Nestorowicz POL 2075 KS AZS AWFiS Gdańsk 310,40
152
Maciej Sitek POL 1522 OPTI CWM Gdynia 301,60
153
Vincent Drożdż POL 1482 UKS Żegluj Lublin 299,20
154
Marek Filipski POL 1187 YK Stal Gdynia 294,60
155
Dagmara Gobiec POL 1838 UKŻ MICHAŁOWO 291,40
156
Nina Sildatke POL 3546 YKP Gdynia 291,00
157
Dominik Rolbiecki POL 1779 LKS Charzykowy 289,00
158
Marian Kozdryk POL 1932 KS AZS AWFiS Gdańsk 287,20
159
Paweł Friedrich POL 1544 KS Zatoka Puck 283,20
160
Marta Wójciak POL 1906 TS "Kuźnia" Rybnik 282,20
161
Patrycja Jałoszyńska POL 2080 KŻ Nysa 267,60
162
Maja Ferenc POL 1805 KSW BALTIC Dziwnów 267,00
163
Tadeusz Kozłowski POL 1424 UKS Fir Warszawa 264,20
164
Karolina Gajda POL 1881 UKS Barnim Goleniów 264,00
165
Kamil Czajkowski POL 3466 Sailing Legia Warszawa 263,60
166
Marcel Frydrychowicz POL 1671 TKŻ Toruń 258,20
167
Mila Pawłowska POL 2113 CHKŻ Chojnice 257,60
168
Szymon Rowecki POL 1224 ŻMKS Poznań 256,80
169
Paweł Kuchowicz POL 1540 PKM LOK Poznań 253,80
170
Adam Kikmunter POL 1081 LKS Charzykowy 253,40
171
Stanisław Robak POL 1266 KS Zatoka Puck 253,00
172
Mikołaj Paderewski POL 1141 TKŻ Toruń 244,00
173
Tomasz Sobota POL 1606 Stowarzyszenie Marina Poraj 242,00
174
Witold Safijan POL 2526 MKŻ Żnin 241,60
175
Maja Wojciechowska POL 1507 Centrum Żeglarskie Szczecin 241,00
176
Tymon Dampc POL 2033 CHKŻ Chojnice 238,60
177
Jekaterina Bianki POL 1590 UKS MOS Ełk 237,60
178
Magdalena Psiuk POL 1284 TS "Kuźnia" Rybnik 235,20
179
Wiktor Mariański POL 1674 WTW 232,80
180
Stanisław Tracz POL 1139 MKS Dwójka Warszawa 230,00
181
Szymon Gotowicz POL 2634 MKŻ Żnin 228,80
182
Michał Małagocki POL 1922 KS Spójnia Warszawa 226,40
183
Pola Sobolew POL 15 MKŻ Arka Gdynia 226,20
184
Franciszek Klusek POL 2401 SSW MOS Iława 219,00
185
Franciszek Miłosz POL 1812 YKP Gdynia 212,60
186
Maksymilian Ambroziak POL 1975 MKS Dwójka Warszawa 206,40
187
Krzysztof Zawadzki POL 1227 Stowarzyszenie Marina Poraj 203,20
188
Ryszard Krawczyk POL 3434 Nauticus Yacht Club Olsztyn 202,60
189
Wincenty Sanecki POL 825 KŻ Nysa 199,40
190
Maciej Kundzier POL 2032 Gdański Klub Żeglarski 194,80
191
Hubert Głowala POL 1516 UKS Żegluj Lublin 193,40
192
Michał Johan POL 1241 KW LOK Garland Gliwice 191,60
193
Miłosz Dworakowski POL 1839 UKŻ MICHAŁOWO 190,80
194
Michał Szota POL 226 KŻ Nysa 190,40
195
Ignacy Moritz POL 3446 UKS Fir Warszawa 188,60
196
Maja Niedźwiecka POL 1258 UKS MOS Ełk 187,00
197
Franciszek Fuk POL 1364 Giżycka Grupa Regatowa 185,40
198
Patrycja Zarzecka POL 1836 UKŻ MICHAŁOWO 184,80
199
Anna Wasielewska POL 1669 SSW MOS Iława 183,60
200
Eryk Krause POL 1780 OPTI CWM Gdynia 183,20
201
Pola Zelich POL 739 ŻMKS Poznań 182,40
202
Anna Olchowik POL 1963 AZS Uniwersytet Warszawski 179,20
203
Eryk Kazimierczyk POL 156 AZS Uniwersytet Warszawski 179,00
204
Paweł Wiliński POL 1230 AZS Poznań 179,00
205
Krzysztof Knasiecki POL 20801 PKM LOK Poznań 178,60
206
Jagoda Wiśniewska POL 1514 Centrum Żeglarskie Szczecin 178,00
207
Helena Fursewicz POL 2177 Giżycka Grupa Regatowa 174,60
208
Anna Chrobak POL 1624 KŻ Nysa 173,80
209
Piotr Placzke POL 959 UKS Fir Warszawa 171,20
210
Ilia Gushchin POL 1290 Gdański Klub Żeglarski 170,80
211
Jagoda Sawicka POL 220 JKW Poznań 167,60
212
Marianna Jasińska POL 1703 UKS AKŻ LESZCZ 164,80
213
Ewelina Michulec POL 2157 KS Spójnia Warszawa 162,80
214
Mila Faust POL 109 MKŻ Arka Gdynia 159,40
215
Aleksandra Zachciał POL 1539 PKM LOK Poznań 158,80
216
Jan Zahuta POL 1798 KN Lider Kraków 157,00
217
Marcin Winiszewski POL 1799 YKP Gdynia 156,80
218
Lena Rybicka POL 441 OKŻ Olsztyn 155,20
219
Magdalena Łysik POL 170 MKŻ Arka Gdynia 152,00
220
Tomasz Ignaczewski POL 3999 KS Spójnia Warszawa 150,40
221
Franciszek Wodkowski POL 1889 OPTI CWM Gdynia 150,00
222
Szymon Wielewicki POL 1008 KS Zatoka Puck 149,40
223
Amelia Bac Cardenas POL 196 TS "Kuźnia" Rybnik 147,80
224
Krzysztof Możejko POL 937 KN Lider Kraków 147,40
225
Jakub Musiał POL 1657 KS Zjednoczeni Bydgoszcz 147,00
226
Fabian Wong POL 704 MKŻ Arka Gdynia 146,80
227
Antoni Żabiński POL 1528 Nauticus Yacht Club Olsztyn 145,80
228
Olga Baranowska POL 1300 Gdański Klub Żeglarski 145,60
229
Maja Leśniewska POL 1363 Giżycka Grupa Regatowa 144,20
230
Dominik Kmin POL 1800 UKS Fir Warszawa 144,20
231
Wojciech Kluczniok POL 1540 TS "Kuźnia" Rybnik 143,60
232
Marcel Waszkiewicz POL 1667 Jacht Klub NISKO 142,40
233
Henryk Lima Klapczyński POL 751 PKM LOK Poznań 141,60
234
Zofia Manecka POL 1996 KŻ Horn Kraków 140,60
235
Zofia Rolbiecka POL 3533 LKS Charzykowy 138,80
236
Stanisław Olszanowski POL 1140 AZS Poznań 138,00
237
Pola Wojcik POL 3551 AZS Uniwersytet Warszawski 137,60
238
Barbara Pilarska POL 1771 TKŻ Toruń 136,00
239
Mikołaj Grey POL 111 OPTI CWM Gdynia 132,60
240
Krzysztof Szkudlarek POL 18271 Giżycka Grupa Regatowa 132,40
241
Wiktoria Poskrobko POL 1645 UKŻ MICHAŁOWO 132,00
242
Jan Dąbrowski POL 3433 Jacht Klub NISKO 129,60
243
Krzysztof Krauze POL 105 MKŻ Arka Gdynia 128,00
244
Maciej Urbaniak POL 108 JKW Poznań 124,00
245
Maria Stajewska POL 3535 YK Stal Gdynia 123,60
246
Aleksandra Stefaniak POL 400 PKM LOK Poznań 123,40
247
Mateusz Kayser POL 1474 PKM LOK Poznań 121,40
248
Tomasz Guzik POL 1369 Stowarzyszenie Marina Poraj 121,00
249
Maja Wiszniewska POL 2120 Nauticus Yacht Club Olsztyn 118,00
250
Jakub Nowicki POL 1404 YKP Szczecin 117,00
251
Wiktor Kalinowski POL 1548 JKW Poznań 115,80
252
Paweł Julian Zabielski POL 2002 Nauticus Yacht Club Olsztyn 115,60
253
Paweł Sitko POL 1902 KN Lider Kraków 111,80
254
Ida Młynarczyk POL 19 KŻ Horn Kraków 110,40
255
Franciszek Karmoliński POL 3492 OPTI CWM Gdynia 109,00
256
Marcel Haufa POL 125 ŻLKS Poznań 108,00
257
Filip Kowal POL 2097 UKS Żegluj Lublin 107,20
258
Remigiusz Kużel POL 1269 KS Zatoka Puck 107,00
259
Anna Kaplarna POL 1919 TKŻ Toruń 107,00
260
Gustaw Olejniczak POL 51 KS Dobra Marina Szczecin 104,00
261
Aleksander Franczyk POL 2158 KS Spójnia Warszawa 100,80
262
Lena Tomikowska POL 1627 ŻLKS Poznań 99,00
263
Kalina Czajkowska POL 1049 ŻMKS Poznań 98,20
264
Hubert Frączkowski POL 195 SEJK Pogoń Szczecin 98,00
265
Agata Kowalska POL 3409 SSW MOS Iława 97,40
266
Adam Orzeszko POL 1678 KŻ Nysa 96,40
267
Antonina Wiatrowska POL 757 CHKŻ Chojnice 96,20
268
Szymon Ciechanowski POL 1226 TKŻ Toruń 96,00
269
Jan Pietuszko POL 1570 KS Spójnia Warszawa 94,60
270
Aleksander Nadolski POL 3429 SSW MOS Iława 94,20
271
Leon Mostowski POL 2102 KS Spójnia Warszawa 92,80
272
Natalia Ostaszewska POL 113 UKŻ MICHAŁOWO 91,20
273
Maria Olejniczak POL 999 JKW Poznań 91,00
274
Mikołaj Basek POL 1209 Centrum Żeglarskie Szczecin 91,00
275
Filip Leśniewski POL 570 Giżycka Grupa Regatowa 90,40
276
Klara Krzywicka POL 893 AZS Uniwersytet Warszawski 89,60
277
Wojciech Gralak POL 1960 Centrum Żeglarskie Szczecin 89,00
278
Helena Kisiel POL 1999 KS Spójnia Warszawa 88,20
279
Kacper Musialski POL 1125 KŻ Horn Kraków 88,00
280
Aleksander Kożuchowski POL 2036 UKS Żegluj Lublin 86,40
281
Kajetan Bujalski POL 1880 Nauticus Yacht Club Olsztyn 85,00
282
Antoni Marcinkiewicz POL 1334 KS Spójnia Warszawa 84,80
283
Dominik Łuczak POL 1274 UKŻ Siódemka Białystok 84,20
284
Igor Piechota POL 14 UKS YACHT CLUB SŁAWA 84,00
285
Ksawery Chlebowski POL 3534 YKP Gdynia 82,40
286
Iga Kowalik POL 1793 UKS Szkwał Złocieniec 79,00
287
Mia Wuster POL 1050 ŻMKS Poznań 76,80
288
Mateusz Skowroński POL 1775 UKS Zalew Kielce 75,20
289
Matylda Kowalik POL 2156 UKS Szkwał Złocieniec 72,00
290
Marta Kupc POL 3548 YKP Gdynia 69,00
291
Adam Brzozowski POL 1244 KS Spójnia Warszawa 68,00
292
Mikołaj Farana POL 1682 UKŻ MORiS Pszczyna 68,00
293
Aleks Ertel POL 2122 UKS YACHT CLUB SŁAWA 68,00
294
Maksymilian Kuchar POL 2000 YK Stal Gdynia 67,80
295
Bartosz Miszczuk POL 1749 UKS Żegluj Lublin 67,60
296
Lena Kasperczyk POL 2142 PKM LOK Poznań 65,60
297
Jacek Kordyka POL 1957 Centrum Żeglarskie Szczecin 65,00
298
Łukasz Zaleski POL 2104 Nauticus Yacht Club Olsztyn 63,00
299
Aleksandra Szuba POL 2091 OKŻ Olsztyn 59,20
300
Wiktor Dzilne POL 40 ŻLKS Poznań 59,00
301
Igor Kanik POL 2785 UKS Nad Jeziorkiem 58,20
302
Igor Iljin POL 2403 YKP Gdynia 58,00
303
Jan Nowoświecki POL 922 Centrum Żeglarskie Szczecin 57,00
304
Stanisław Dullek POL 1930 LKS Charzykowy 56,40
305
Maja Kowalska POL 516 UKS Żeglarz Wrocław 56,00
306
Julia Szklarska POL 830 UKS WIKING Zarzecze 55,00
307
Wiktor Nowak POL 1052 UKŻ GROT Suwałki 55,00
308
Adam Oleszczyk POL 1883 UKS Barnim Goleniów 52,00
309
Lena Musialska POL 1127 KŻ Horn Kraków 51,00
310
Henryk Farana POL 1682 UKŻ MORiS Pszczyna 50,00
311
Ignacy Kusy POL 1662 KN Lider Kraków 47,80
312
Miłosz Chybiński POL 1893 UKS Żeglarz Wrocław 47,60
313
Milan Puskar POL 1332 KS Spójnia Warszawa 45,20
314
Grzegorz Robert Karpiński POL 2786 UKS Nad Jeziorkiem 45,00
315
Łucja Gabriel POL 3542 OPTI CWM Gdynia 44,00
316
Jacek Tucholski POL 1772 MKŻ Żnin 44,00
317
Michał Jaśkiewicz POL 15141 Centrum Żeglarskie Szczecin 42,80
318
Dawid Mularczyk POL 1500 Centrum Żeglarskie Szczecin 42,00
319
Barbara Łukomska POL 1728 PKM LOK Poznań 41,20
320
Julia Gryko POL 1645 UKŻ MICHAŁOWO 40,00
321
Hubert Siewior POL 209 Centrum Żeglarskie Szczecin 39,00
322
Marianna Dryja POL 1765 KS Spójnia Warszawa 38,40
323
Natasza Poskrobko POL 1840 UKŻ MICHAŁOWO 38,20
324
Wojciech Lisiecki POL 1112 ŻMKS Orlę Szczecinek 38,00
325
Zuzanna Ostaszewska POL 1133 UKŻ MICHAŁOWO 37,80
326
Jakub Steinborn POL 101 MKŻ Arka Gdynia 36,00
327
Szymon Ostaszewski POL 17 KŻ Horn Kraków 36,00
328
Stanisław Jachymczyk POL 1766 KS Spójnia Warszawa 35,80
329
Jakub Burnus POL 1329 KŻ Horn Kraków 35,00
330
Szymon Tucholski POL 1611 MKŻ Żnin 35,00
331
Tymon Kapala POL 1245 KS Spójnia Warszawa 34,40
332
Patrycja Pietuszko POL 1892 KS Spójnia Warszawa 33,00
333
Klara Snarska POL 1977 Sailing Szczecin 33,00
334
Kacper Sikorski POL 1919 UKS Szkwał Złocieniec 33,00
335
Marta Piesik POL 1941 Nauticus Yacht Club Olsztyn 33,00
336
Marysia Felska POL 2586 Nauticus Yacht Club Olsztyn 31,00
337
Antonina Majchrzak POL 20411 SEJK Pogoń Szczecin 31,00
338
Mateusz Biały POL 1706 KS Zjednoczeni Bydgoszcz 30,80
339
Paulina Piotrowska POL 1098 KST Elektryk Grudziądz 30,00
340
Zofia Karaś POL 2044 Stowarzyszenie Marina Poraj 29,00
341
Matylda Niedziela POL 1916 KŻ Horn Kraków 29,00
342
Lena Nesterowicz POL 2077 Uczniowski Klub Żeglarski w Piszu 29,00
343
Natasza Solarz POL 1004 KŻ Horn Kraków 28,00
344
Szymon Pindral POL 3531 ŻMKS Orlę Szczecinek 28,00
345
Ryszard Junczyk POL 2025 UKS Sindbad Legionowo 27,20
346
Kacper Zagdan POL 1054 ŻMKS Orlę Szczecinek 27,00
347
Maurycy Prażmo POL 007 UKS Żegluj Lublin 27,00
348
Stanisław Manecki POL 1913 KŻ Horn Kraków 27,00
349
Mikołaj Kordyka POL 122 Centrum Żeglarskie Szczecin 25,00
350
Ireneusz Szumowski POL 997 PMOS Pisz 25,00
351
Jakub Cynowski POL 2070 SEJK Pogoń Szczecin 25,00
352
Marek Nesterowicz POL 445 OKŻ Olsztyn 24,80
353
Maksymilian Kloka POL 1018 LKS Charzykowy 24,60
354
Natasza Głusik POL 1111 AZS Uniwersytet Warszawski 24,00
355
Hanna Szyplińska POL 126 UKS Szkwał Legionowo 23,60
356
Olaf Banasiak POL 5119 Centrum Żeglarskie Szczecin 23,00
357
Jan Leciejewski POL 1828 KS Zjednoczeni Bydgoszcz 23,00
358
Helena Radziwon POL 1011 KŻ Horn Kraków 23,00
359
Stanisław Nowak POL 1051 UKŻ GROT Suwałki 23,00
360
Ignacy Koterski POL 1378 KS Spójnia Warszawa 22,40
361
Szymon Wrzosek POL 4907 UKS Żegluj Lublin 22,00
362
Alicja Wajda POL 1596 Port Mechelinki 21,00
363
Zofia Milej POL 1647 KS Zjednoczeni Bydgoszcz 21,00
364
Krzysztof Kanclerz POL 1501 Centrum Żeglarskie Szczecin 19,00
365
Julian Hinz POL 2108 YKP Gdynia 19,00
366
Iwo Kabała POL 1961 AZS Poznań 19,00
367
Brunon Kożuchowski POL 1614 UKS Żegluj Lublin 19,00
368
Mikołaj Rawecki POL 6708 Akademia Żeglarstwa w Środzie Wlkp. 19,00
369
Piotr Dudziński POL 1911 UKŻ Siódemka Białystok 16,00
370
Aleksandra Bańbura POL 1478 UKS Fir Warszawa 16,00
371
Franciszek Sowa POL 1913 KŻ Horn Kraków 16,00
372
Maksymilian Jurkowski POL 2586 OKŻ Olsztyn 16,00
373
Bartosz Łazarczyk POL 15 Centrum Żeglarskie Szczecin 16,00
374
Franciszek Dudek POL 535 YKP Szczecin 16,00
375
FRANCISZEK FIERTEK POL 1630 PMOS Pisz 16,00
376
Ida Siekierczak POL 497 AZS Poznań 16,00
377
Witold Zegarski POL 1080 TKŻ Toruń 16,00
378
Hubert Kunc POL 3441 Port Mechelinki 15,40
379
Julian Bogacz POL 153 UKS Żeglarz Wrocław 15,20
380
Adam Wycinka POL 1229 AZS Poznań 15,00
381
Tola Sobolew POL 102 MKŻ Arka Gdynia 15,00
382
Jan Waśkiewicz POL 1911 KŻ Horn Kraków 15,00
383
Martyna Szczepa POL 1997 KŻ Horn Kraków 15,00
384
Anna Zaczkowska POL 1188 Stowarzyszenie Marina Poraj 14,00
385
Jakub Szwajnoch POL 1016 MKŻ Żnin 14,00
386
Franciszek Jan Płoński POL 102 UKŻ Siódemka Białystok 14,00
387
Filip Tucholski POL 1376 MKŻ Żnin 14,00
388
Maja Sikorska POL 1918 UKS Szkwał Złocieniec 13,00
389
Wojciech Krasoń POL 1285 MKŻ Żnin 13,00
390
Adrian Lech POL 1367 Centrum Żeglarskie Szczecin 13,00
391
Karolina Mendyk POL 1418 KN Lider Kraków 13,00
392
Zuzanna Kumor POL 0000 Stowarzyszenie Marina Poraj 13,00
393
Katarzyna Liedtke POL 2007 SSW MOS Iława 13,00
394
Kamila Siewior POL 1513 Centrum Żeglarskie Szczecin 12,00
395
Ignacy Lemecha POL 446 OKŻ Olsztyn 11,60
396
Szymon Stański POL 1201 WTW 11,20
397
Marcelina Staszków POL 1066 LKS Charzykowy 11,00
398
Julian Rynkiewicz POL 1394 UKS Barnim Goleniów 11,00
399
Cyprian Włodarz POL 1367 Centrum Żeglarskie Szczecin 11,00
400
Jakub Dąbrowski POL 1273 PMOS Pisz 11,00
401
Piotr Czajka POL 1778 MKŻ Żnin 11,00
402
Jan Gwóźdź POL 1412 YKP Szczecin 11,00
403
Anna Sobieraj POL 1069 CHKŻ Chojnice 10,00
404
Alessandro Di Bugno POL 1249 KŻ Nysa 10,00
405
Małgorzata Buńkiewicz POL 2039 Sailing Szczecin 10,00
406
Łukasz Sakowicz POL 1837 UKŻ MICHAŁOWO 9,00
407
Katarzyna Biernacka POL 859 UKS Fir Warszawa 8,40
408
Juliusz Kruzel POL 1051 KS Zjednoczeni Bydgoszcz 8,00
409
Stanisław Czerwiak POL 1926 YKP Gdynia 8,00
410
Julian Jankowiak POL 1926 Kościański Klub Żeglarski 7,00
411
Filip Płonka POL 1110 UKS WIKING Zarzecze 6,00
412
Zofia Kuczynska POL 1903 PKM LOK Poznań 5,00
413
Franciszek Całek POL 1756 KŻ Horn Kraków 5,00
414
Fryderyk Łątkowski POL 2012 SSW MOS Iława 5,00
415
Martyna Opala POL 1239 KŻ Perkoz Zarzecze 4,00
416
Oliwier Zagajewski POL 1794 UKS Szkwał Złocieniec 4,00
417
Franciszek Grygorczuk POL 2787 UKS Nad Jeziorkiem 3,00
418
Emilia Zoń POL 1040 KŻ Perkoz Zarzecze 3,00
419
Eryk Noga POL 106 MKŻ Arka Gdynia 3,00
420
Ania Trzaska POL 535 YKP Szczecin 3,00
421
Marcel Całek POL 1327 KŻ Horn Kraków 3,00
422
Zuzanna Kolasińska POL 100 SSW MOS Iława 2,00
423
Hanna Osękowska POL 104 MKŻ Arka Gdynia 2,00
424
Maciej Ziembicki POL 1769 KS Spójnia Warszawa 1,60
425
Filip Mierzwicki POL 1813 YKP Gdynia 1,00
426
Robert Wiliński POL 3 MKŻ Arka Gdynia 1,00
427
Antoni Łątkowski POL 1909 SSW MOS Iława 1,00