trophy-handdrawn

Klasa regatowa
Mc Zawodnik Klub Punkty
1
Filip Marjański POL 917 KS AZS AWFiS Gdańsk 84,00
2
Stanisław Ługowski POL 2078 Sailing Legia Warszawa 78,00
3
Ewa Lewandowska POL 1827 KS AZS AWFiS Gdańsk 73,00
4
Szymon Kolka POL 1780 YKP Gdynia 71,00
5
Fabian Kocięda POL 3477 OPTI CWM Gdynia 67,00
6
Oskar Wielczyk POL 1801 SSW MOS Iława 65,00
7
Alicja Tutkowska POL 2117 YKP Gdynia 65,00
8
Maurycy Kosmowski POL 936 KS AZS AWFiS Gdańsk 64,00
9
Piotr Trella POL 3431 MKŻ Arka Gdynia 63,00
10
Michał Jaroszek POL 3481 KSW BALTIC Dziwnów 62,00
11
Kaja Śledzińska POL 2200 Sailing Legia Warszawa 61,00
12
Alicja Dampc POL 2033 CHKŻ Chojnice 58,00
13
Filip Harasimowicz-Krysztofiak POL 2024 KSW BALTIC Dziwnów 56,00
14
Krzysztof Olowiak POL 1764 YKP Gdynia 49,00
15
Jakub Kuraś POL 3517 JKW Poznań 48,00
16
Bartosz Żmudziński POL 2220 CHKŻ Chojnice 46,00
17
Mateusz Graczyk POL 0000 CHKŻ Chojnice 46,00
18
Filip Rostek POL 2209 Nauticus Yacht Club Olsztyn 42,00
19
Filip Nosol POL 3411 CHKŻ Chojnice 39,00
20
Jan Marjański POL 1921 KS AZS AWFiS Gdańsk 37,00
21
Emilia Paszek POL 1817 KS AZS AWFiS Gdańsk 37,00
22
Aleksandra Bobrowska POL 2154 KSW BALTIC Dziwnów 36,00
23
Weronika Grala POL 1608 Giżycka Grupa Regatowa 29,00
24
Igor Kawałko POL 2244 OPTI CWM Gdynia 27,00
25
January Szczukowski POL 2 CHKŻ Chojnice 27,00
26
Igor Grzelak POL 1879 CHKŻ Chojnice 25,00
27
Maciej Szawkowski POL 1937 KS Baza Mrągowo 25,00
28
Lila Sochaj POL 2043 KS AZS AWFiS Gdańsk 22,00
29
Wojciech Wójcik POL 133 TS "Kuźnia" Rybnik 22,00
30
Agata Koropecka POL 2124 OPTI CWM Gdynia 22,00
31
Mikołaj Bujalski POL 1880 Nauticus Yacht Club Olsztyn 21,00
32
Filip Bil POL 1940 YKP Gdynia 21,00
33
Michał Kuchtyn POL 1138 UKS Bryg Wrocław 20,00
34
Mikołaj Głąb POL 3434 Nauticus Yacht Club Olsztyn 17,00
35
Bartosz Peczka POL 1307 CHKŻ Chojnice 16,00
36
Maciej Kasprzak POL 2008 SSW MOS Iława 15,00
37
Karol Gaj POL 2119 TS "Kuźnia" Rybnik 15,00
38
Hanna Rogowska POL 3402 KS AZS AWFiS Gdańsk 13,00
39
Pola Wdowiak POL 1910 Sailing Legia Warszawa 8,00
40
Mateusz Gąsiorowski POL 1863 YKP Gdynia 7,00
41
Mikołaj Czałbowski POL 1927 Nauticus Yacht Club Olsztyn 7,00
42
Olga Wietek POL 1523 YKP Gdynia 5,00
43
Nina Mirowska POL 2048 AZS Uniwersytet Warszawski 4,00
44
Hubert Nowicki POL 1979 KS AZS AWFiS Gdańsk 3,00
45
Maja Komorowska POL 3333 OPTI CWM Gdynia 2,00
46
Jan Rohde POL 2151 SSW MOS Iława 1,00