ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 107

Klasa Nr żagla Zawodnik Rocznik Klub Data Potwierdzenie
Klasa regatowa POL 971 Kornelia Domin 2012 JKW Poznań 15 lip 2024
Klasa regatowa POL 1712 Aleksander Szewczak 2014 Energa Giżycka Grupa Regatowa 15 lip 2024
Klasa regatowa POL 3566 Stanisław Ramotowski 2015 Energa Giżycka Grupa Regatowa 15 lip 2024
Klasa regatowa POL 2189 Zofia Kupiec 2012 Energa Giżycka Grupa Regatowa 15 lip 2024
Klasa regatowa POL 2166 Aleksander Kucharski 2013 Energa Giżycka Grupa Regatowa 15 lip 2024
Klasa regatowa POL 2186 Ignacy Koterski 2012 Energa Giżycka Grupa Regatowa 15 lip 2024
Klasa regatowa POL 2184 Maja Kostrzewa 2014 Energa Giżycka Grupa Regatowa 15 lip 2024
Klasa regatowa POL 2179 Laura Kondracka 2012 Energa Giżycka Grupa Regatowa 15 lip 2024
Klasa regatowa POL 2176 Jacek Grygianiec 2013 Energa Giżycka Grupa Regatowa 15 lip 2024
Klasa regatowa POL 12170 Jerzy Fursewicz 2014 Energa Giżycka Grupa Regatowa 15 lip 2024
Klasa regatowa POL 1364 Maksymilian Czetyrbok 2013 Energa Giżycka Grupa Regatowa 15 lip 2024
Klasa regatowa POL 1608 Andrzej Bieńkowski 2013 Energa Giżycka Grupa Regatowa 15 lip 2024
Klasa regatowa POL 608 Jan Bastek 2013 Energa Giżycka Grupa Regatowa 15 lip 2024
Klasa regatowa POL 3709 Adam Wojcieszak 2013 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 1228 Gabriela Wiśniewska 2012 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 1140 Alicja Tychmanowicz 2012 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 1230 Matylda Szafranek 2012 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 920 Stanisław Olszanowski 2012 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 991 Lila Klewenhagen 2012 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 1961 Leo Kabała 2014 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 941 Wojciech Gumienny 2013 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 3736 Wiktor Łukasiak 2013 Szkółka Żeglarska im. Leonida Teligi Płock 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 1141 Olgierd Łuczak 2013 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 1225 Jerzy Zawada 2012 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 1828 Antonina Radomska 2012 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3615 Mikołaj Paderewski 2013 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 1671 Blanka Ordak 2013 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3401 Wojciech Mączka 2014 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3747 Oskar Lipiński 2013 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 1206 Zofia Kolasińska 2013 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 1394 Zofia Klimek 2012 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3614 Kajetan Kerner 2014 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 1271 Gustaw Jankowski 2014 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3883 Karol Grześ 2016 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3772 Marcel Frydrychowicz 2012 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 1610 Kajetan Czerwiński 2013 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3612 Szymon Ciechanowski 2012 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 1706 Piotr Biały 2012 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3313 Piotr Szkamelski 2013 SSW MOS Iława 04 lip 2024
Klasa regatowa POL 2155 Emily Śnihur 2014 SSW MOS Iława 04 lip 2024
Klasa regatowa POL 1763 Zuzanna Romanowska 2013 SSW MOS Iława 04 lip 2024
Klasa regatowa POL 1614 Antoni Radzioch 2014 SSW MOS Iława 04 lip 2024
Klasa regatowa POL 763 Zofia Patelska 2013 SSW MOS Iława 04 lip 2024
Klasa regatowa POL 200 Maria Maśkiewicz 2014 SSW MOS Iława 04 lip 2024
Klasa regatowa POL 22 Bruno Możejko 2015 KN Lider Kraków 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 11193 Mikołaj Heksel 2013 KN Lider Kraków 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 3993 Ignacy Sobczak 2012 Sailing Legia Warszawa 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 3453 Xawery Kasprzak 2014 UKS Fir Warszawa 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 3597 Marcelina Staszków 2012 LKS Charzykowy 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 2206 Iga Wiśniewska 2013 MKS Dwójka Warszawa 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 1139 Mirosław Płużyński 2014 MKS Dwójka Warszawa 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 1106 Roch Oziębło 2012 MKS Dwójka Warszawa 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 1988 Michał Machowski 2014 MKS Dwójka Warszawa 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 2107 Nina Kunecka 2013 MKS Dwójka Warszawa 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 1246 Gaweł Korsak 2014 MKS Dwójka Warszawa 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 1773 Nina Klimczak 2016 MKS Dwójka Warszawa 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 12104 Zofia Wolańska 2013 UKS Żeglarz Wrocław 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 1491 Jakub Wojnar 2012 UKS Żeglarz Wrocław 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 751 Witold Wanot 2013 UKS Żeglarz Wrocław 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 3693 Jan Rusnak 2014 UKS Żeglarz Wrocław 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 1906 Hubert Przywóski 2014 UKS Żeglarz Wrocław 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 28 Marcel Przywóski 2012 UKS Żeglarz Wrocław 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 1493 Ksawery Przywóski 2012 UKS Żeglarz Wrocław 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 1421 Antoni Milcarz 2012 UKS Żeglarz Wrocław 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 397 Antoni Galicki 2013 UKS Żeglarz Wrocław 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 1784 Stanisław Łukaszewicz 2013 TS "Kuźnia" Rybnik 09 lip 2024
Klasa regatowa POL 131 Adam Bugdol 2013 TS "Kuźnia" Rybnik 09 lip 2024
Klasa regatowa POL 290 Julia Badaczewska 2014 TS "Kuźnia" Rybnik 09 lip 2024
Klasa regatowa BLR 41 Kuzma Hancharenka 2024 Klub Żeglarski Mewa Poznań 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 902 Hanna Szyplińska 2014 UKS Szkwał Legionowo 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 971 Liliana Syta 2013 UKS Szkwał Legionowo 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 1020 Lilia Osiecka 2015 UKS Szkwał Legionowo 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 1787 Helena Osiecka 2013 UKS Szkwał Legionowo 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 6 Melania Olszewska 2014 UKS Szkwał Legionowo 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 960 Piotr Nowotko 2014 UKS Szkwał Legionowo 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 102 Sławomir Jusiński 2015 UKS Szkwał Legionowo 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 69 Michał Czupryn 2014 UKS Szkwał Legionowo 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 1937 Zuzanna Polewaczyk 2013 Mrągowska Grupa Regatowa 06 lip 2024
Klasa regatowa POL 193 Michał Patejuk 2014 Mrągowska Grupa Regatowa 06 lip 2024
Klasa regatowa POL 4114 Tomasz Orzołek 2013 Mrągowska Grupa Regatowa 06 lip 2024
Klasa regatowa POL 3711 Krzysztof Lachman 2012 Mrągowska Grupa Regatowa 06 lip 2024
Klasa regatowa POL 3712 Zofia Kurant 2013 Mrągowska Grupa Regatowa 06 lip 2024
Klasa regatowa POL 3713 Nina Kołakowska 2012 Mrągowska Grupa Regatowa 06 lip 2024
Klasa regatowa POL 23 Kiara Keller 2013 Mrągowska Grupa Regatowa 06 lip 2024
Klasa regatowa POL 937 Bruno Doraczyński 2014 Mrągowska Grupa Regatowa 06 lip 2024
Klasa regatowa POL 1936 Aleksander Aszkiełowicz 2013 Mrągowska Grupa Regatowa 06 lip 2024
Klasa regatowa POL 1474 Adam Gruźlewski 2014 PKM LOK Poznań 06 lip 2024
Klasa regatowa POL 2139 Zuzanna Gawińska 2013 SSW MOS Iława 04 lip 2024
Klasa regatowa POL 3518 Zofia Kaczmarek 2013 Klub Żeglarski Mewa Poznań 04 lip 2024
Klasa regatowa POL 2192 Franciszek Kaczmarek 2013 Klub Żeglarski Mewa Poznań 04 lip 2024
Klasa regatowa POL 2037 Antoni Kordek 2014 WTW Warszawa 03 lip 2024
Klasa regatowa POL 1903 Mikołaj Szumiński 2014 PKM LOK Poznań 03 lip 2024
Klasa regatowa POL 1473 Franciszek Podskok 2012 PKM LOK Poznań 03 lip 2024
Klasa regatowa POL 1710 Kacper Hryniewicz 2013 PKM LOK Poznań 03 lip 2024
Klasa regatowa POL 1438 Jan Glaza 2013 PKM LOK Poznań 03 lip 2024
Klasa regatowa POL 1676 Stanisław Błoch 2013 PKM LOK Poznań 03 lip 2024
Klasa regatowa POL 1307 Adam Albrecht 2012 PKM LOK Poznań 03 lip 2024
Klasa regatowa POL 3596 Stanisław Dullek 2012 LKS Charzykowy 01 lip 2024
Klasa regatowa POL 2723 Soraya Essaadi 2013 LKS Charzykowy 01 lip 2024
Klasa regatowa POL 1947 Salma Essaadi 2015 LKS Charzykowy 01 lip 2024
Klasa regatowa POL 1930 Paweł Gibowski 2013 LKS Charzykowy 01 lip 2024
Klasa regatowa POL 1062 Wojciech Gzubicki 2013 LKS Charzykowy 01 lip 2024
Klasa regatowa POL 3533 Wiktor Hankus 2014 LKS Charzykowy 01 lip 2024
Klasa regatowa POL 3695 Stanisław Cwojdziński 2012 UKŻ Środa 01 lip 2024
Klasa regatowa POL 3655 Paulina Sokołowska 2012 UKŻ Środa 01 lip 2024
Klasa regatowa POL 3681 Jakub Sokołowski 2014 UKŻ Środa 01 lip 2024
Klasa regatowa POL 3516 Sara Pietrowska 2012 WAŻ Wałcz 02 lip 2024