ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 44

Klasa Nr żagla Załoga Klub Data
Klasa regatowa POL 1804 Jan Matysiak CHKŻ Chojnice 2021-05-01 10:31:46
Klasa regatowa POL 8541 Zuzanna Gałecka UKS Navigo Sopot 2021-05-01 10:27:29
Klasa regatowa POL 9280 Nicol Lietzak UKS Navigo Sopot 2021-05-01 10:25:22
Klasa regatowa POL 9469 Wojciech Wilczyński UKS Navigo Sopot 2021-05-01 10:24:15
Klasa regatowa POL 8660 Tymoteusz Cołysz Akademia Żeglarska Prestige 2021-05-01 10:23:08
Klasa regatowa POL 9362 Kacper Sprzengier UKS Navigo Sopot 2021-05-01 10:21:26
Klasa regatowa POL 8655 Maciej Barć UKS Navigo Sopot 2021-05-01 10:20:18
Klasa regatowa POL 8643 Ksawery Soćko UKS Navigo Sopot 2021-05-01 10:19:21
Klasa regatowa POL 8610 Kornelia Soćko UKS Navigo Sopot 2021-05-01 10:18:05
Klasa regatowa POL 11480 Salamon Gchowski Akademia Żeglarska Prestige 2021-05-01 10:14:18
Klasa regatowa POL 10690 Fryderyk Sulke Akademia Żeglarska Prestige 2021-05-01 10:12:53
Klasa regatowa POL 7482 Małogarzata Zielińska Akademia Żeglarska Prestige 2021-05-01 10:10:30
Klasa regatowa POL 8186 Lena Adamska Akademia Żeglarska Prestige 2021-05-01 10:09:18
Klasa regatowa POL 9809 Patryk Glinka Akademia Żeglarska Prestige 2021-05-01 10:08:28
Klasa regatowa POL 9150 Wiktor Sebostroński Akademia Żeglarska Prestige 2021-05-01 10:07:36
Klasa regatowa POL 9171 Ankiewicz Mikołaj Akademia Żeglarska Prestige 2021-05-01 10:06:24
Klasa regatowa POL 1069 Anna Sobieraj CHKŻ Chojnice 2021-05-01 10:05:18
Klasa regatowa POL 10366 Kacper Płoszaj Akademia Żeglarska Prestige 2021-05-01 10:03:38
Klasa regatowa POL 10640 Aleksander Siwiec MKŻ Arka Gdynia 2021-05-01 10:00:17
Klasa regatowa POL 11869 Szymon Łysik MKŻ Arka Gdynia 2021-05-01 09:59:01
Klasa regatowa POL 10684 Aleksander Paczos MKŻ Arka Gdynia 2021-05-01 09:58:05
Klasa regatowa POL 9425 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 2021-05-01 09:57:16
Klasa regatowa POL 11870 Tymoteusz Siutkowski MKŻ Arka Gdynia 2021-05-01 09:56:19
Klasa regatowa POL 11135 Mikołaj Nędza MKŻ Arka Gdynia 2021-05-01 09:55:09
Klasa regatowa POL 10649 Laura Kwiatkowska MKŻ Arka Gdynia 2021-05-01 09:54:14
Klasa regatowa POL 9922 Julianna Ponto MKŻ Arka Gdynia 2021-05-01 09:52:41
Klasa regatowa POL 8035 Aniela Frąckowiak MKŻ Arka Gdynia 2021-05-01 09:51:01
Klasa regatowa POL 11139 Natasza Tarnowska MKŻ Arka Gdynia 2021-05-01 09:49:58
Klasa regatowa POL 2569 Borys Matysiak Antoni Knitter CHKŻ Chojnice CHKŻ Chojnice 2021-05-01 09:43:53
Klasa regatowa POL 2102 Borys Kowalczyk Maja Szyca CHKŻ Chojnice LKS Charzykowy 2021-05-01 09:38:51
Klasa regatowa POL 2710 Igor Pawłowski Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice CHKŻ Chojnice 2021-05-01 09:36:26
Klasa regatowa POL 2572 Mateusz Grabowski Jan Kubiak CHKŻ Chojnice CHKŻ Chojnice 2021-05-01 09:33:35
Klasa regatowa POL 2702 Franek Kosecki Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice CHKŻ Chojnice 2021-05-01 09:27:53
Klasa regatowa POL 1930 Stanisław Dulek LKS Charzykowy 2021-04-27 18:52:31
Klasa regatowa POL 723 Maja Pankua LKS Charzykowy 2021-04-27 18:52:31
Klasa regatowa POL 2033 Tymon Dampc CHKŻ Chojnice 2021-04-27 15:13:44
Klasa regatowa POL 11758 Zofia Gil CHKŻ Chojnice 2021-04-26 22:50:18
Klasa regatowa POL 2113 Mila Pawłowska CHKŻ Chojnice 2021-04-26 22:50:18
Klasa regatowa POL 757 Antonina Wiatrowska CHKŻ Chojnice 2021-04-26 22:50:18
Klasa regatowa POL 1759 Artur Gorzycki CHKŻ Chojnice 2021-04-26 22:50:18
Klasa regatowa POL 1585 Wojciech Lewandowski LKS Charzykowy 2021-04-26 19:42:30
Klasa regatowa POL 630 Marcelina Staszków LKS Charzykowy 2021-04-26 19:42:30
Klasa regatowa POL 4821 Maksymilian Kloka LKS Charzykowy 2021-04-26 19:42:30
Klasa regatowa POL 1018 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice 2021-04-25 08:58:04