ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 61

Klasa Nr żagla Zawodnik Klub Data
Klasa regatowa POL 1922 Michał Małagocki KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 224 Mikołaj Łabanowicz ŻMKS Poznań 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 11871 Lena Stronka ŻMKS Poznań 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 3477 Jan Szyksznia Sailing Legia Warszawa 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 777 Ignacy Sobczak Sailing Legia Warszawa 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 1999 Helena Kisiel Sailing Legia Warszawa 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 3466 Kamil Czajkowski Sailing Legia Warszawa 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 2052 Zuzanna Strużyk KW LOK Garland Gliwice 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 1967 Konstanty Koziarski KW LOK Garland Gliwice 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 3612 Witold Zegarski TKŻ Toruń 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 1200 Barbara Pilarska TKŻ Toruń 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 3614 Jakub Pawlikowski TKŻ Toruń 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 1394 Mikołaj Paderewski TKŻ Toruń 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 3615 Maciej Paderewski TKŻ Toruń 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 3613 Jan Narębski TKŻ Toruń 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 1828 Jan Leciejewski TKŻ Toruń 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 2118 Radosław Grześ TKŻ Toruń 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 1671 Marcel Frydrychowicz TKŻ Toruń 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 1226 Szymon Ciechanowski TKŻ Toruń 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 966 Natalia Zawiła TS "Kuźnia" Rybnik 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 133 Elżbieta Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 2090 Zofia Porwoł TS "Kuźnia" Rybnik 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 1975 Ignacy Lampart TS "Kuźnia" Rybnik 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 1540 Wojciech Kluczniok TS "Kuźnia" Rybnik 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 1906 Nicola DAROWSKA TS "Kuźnia" Rybnik 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 2552 Maja Bochat TS "Kuźnia" Rybnik 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 1417 Maksymilian Badaczewski TS "Kuźnia" Rybnik 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 1336 Samuel Bac Cardenas TS "Kuźnia" Rybnik 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 1798 Jan Zahuta UKS AKŻ LESZCZ 09 sie 2022
Klasa regatowa POL 3453 Hubert Łabędzki UKS Fir Warszawa 08 sie 2022
Klasa regatowa POL 3451 Bruno Szafrański-Mądry UKS Fir Warszawa 08 sie 2022
Klasa regatowa POL 3454 Borys Szafrański-Mądry UKS Fir Warszawa 08 sie 2022
Klasa regatowa POL 1075 Ignacy Moritz UKS Fir Warszawa 08 sie 2022
Klasa regatowa POL 959 Antoni Koterba UKS Fir Warszawa 08 sie 2022
Klasa regatowa POL 3450 Maksymilian Kajdy UKS Fir Warszawa 08 sie 2022
Klasa regatowa POL 2202 Magdalena Kaczyńska UKS Fir Warszawa 08 sie 2022
Klasa regatowa POL 3452 Konstanty Belina-Brzozowski UKS Fir Warszawa 08 sie 2022
Klasa regatowa POL 1460 Stanisław Trojanek ŻMKS Poznań 08 sie 2022
Klasa regatowa POL 3723 Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań 08 sie 2022
Klasa regatowa POL 3598 Szymon Rowecki ŻMKS Poznań 08 sie 2022
Klasa regatowa POL 1060 Oskar Pluciśnki ŻMKS Poznań 08 sie 2022
Klasa regatowa POL 3403 Maksymilian Pluciński ŻMKS Poznań 08 sie 2022
Klasa regatowa POL 1283 Anna Niklaus ŻMKS Poznań 08 sie 2022
Klasa regatowa POL 1871 Maksymilian Flaczyński ŻMKS Poznań 08 sie 2022
Klasa regatowa POL 1050 Antoni Banach ŻMKS Poznań 08 sie 2022
Klasa regatowa POL 1647 Nadia Czerska KS Zjednoczeni Bydgoszcz 07 sie 2022
Klasa regatowa pol 3432 Jakub Musiał KS Zjednoczeni Bydgoszcz 07 sie 2022
Klasa regatowa POL 1051 Blanka Daliga KS Zjednoczeni Bydgoszcz 07 sie 2022
Klasa regatowa POL 1804 Miłosz Prewencki KSW BALTIC Dziwnów 04 sie 2022
Klasa regatowa POL 1261 Piotr Kozłowski KSW BALTIC Dziwnów 04 sie 2022
Klasa regatowa POL 1805 Maja Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 04 sie 2022
Klasa regatowa POL 2036 Amelia Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 04 sie 2022
Klasa regatowa POL 2270 Antonina Chomont KSW BALTIC Dziwnów 04 sie 2022
Klasa regatowa POL 2154 Zosia Bamburek KSW BALTIC Dziwnów 04 sie 2022
Klasa regatowa POL 207 Julian Żabiński KN Lider Kraków 04 sie 2022
Klasa regatowa POL 3637 Antoni Wyroba KN Lider Kraków 04 sie 2022
Klasa regatowa POL 3565 Jolanta Siwek KN Lider Kraków 04 sie 2022
Klasa regatowa POL 121 Paweł Sitko KN Lider Kraków 04 sie 2022
Klasa regatowa POL 11193 Jan Guzik KN Lider Kraków 04 sie 2022
Klasa regatowa POL 182 Maksymilian Bartnik KN Lider Kraków 04 sie 2022