ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 351

Klasa Nr żagla Załoga Klub Data
Klasa regatowa POL 2071 Piotr Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-07 11:49:48
Klasa regatowa POL 188 Krzysztof Szkudlarek Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-07 11:49:48
Klasa regatowa POL 966 Franciszek Kowal Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-07 11:49:48
Klasa regatowa POL 177 Helena Fursewicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-07 11:49:48
Klasa regatowa POL 2219 Igor Mazurkiewicz UKS AKŻ LESZCZ 2021-06-08 09:56:53
Klasa regatowa POL 3470 Piotr Grendziak TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-04 07:21:15
Klasa regatowa POL 222 Piotr Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-04 07:21:14
Klasa regatowa POL 2119 Karol Gaj TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-04 07:21:14
Klasa regatowa POL 1417 Jan Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-04 07:21:14
Klasa regatowa POL 1336 Aleksander Łukanowski TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-04 07:21:15
Klasa regatowa POL 133 Wojtek Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-04 07:21:14
Klasa regatowa POL 1625 Sebastian Schmidt KS Zatoka Puck 2021-06-03 18:54:57
Klasa regatowa POL 1554 Tymon Przyjemczak KS Zatoka Puck 2021-06-03 18:56:25
Klasa regatowa POL 1269 Małgorzata Wolszon KS Zatoka Puck 2021-06-03 18:54:57
Klasa regatowa POL 937 Tomasz Terlecki KS Baza Mrągowo 2021-06-03 21:16:48
Klasa regatowa POL 747 Oliwia Kaczyńska KS Baza Mrągowo 2021-06-03 21:16:48
Klasa regatowa POL 1946 Igor Murach KS Baza Mrągowo 2021-06-03 21:16:48
Klasa regatowa POL 1937 Maciej Szawkowski KS Baza Mrągowo 2021-06-03 21:16:48
Klasa regatowa POL 1936 Eryk Majewski KS Baza Mrągowo 2021-06-03 21:16:48
Klasa regatowa POL 1747 Zofia Dembowska KS Baza Mrągowo 2021-06-03 21:16:48
Klasa regatowa POL 1467 Matylda Rodziewicz KS Baza Mrągowo 2021-06-03 21:16:48
Klasa regatowa POL 129 Julia Płocharczyk KS Baza Mrągowo 2021-06-03 21:16:48
Klasa regatowa POL 917 Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-07 07:38:14
Klasa regatowa POL 910 Michał Banasiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-05 19:27:24
Klasa regatowa POL 3525 Jan Żyła KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-05 19:27:24
Klasa regatowa POL 3403 Hieronim Hendler KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-05 19:27:24
Klasa regatowa POL 3402 Hanna Rogowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-05 19:27:23
Klasa regatowa POL 2222 Karol Stachowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-05 19:27:24
Klasa regatowa POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-05 19:27:24
Klasa regatowa POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-05 19:27:24
Klasa regatowa POL 1979 Hubert Nowicki KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-05 19:27:24
Klasa regatowa POL 1932 Marian Kozdryk KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-05 19:27:24
Klasa regatowa POL 1921 Jan Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-05 19:27:24
Klasa regatowa POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-05 19:27:24
Klasa regatowa POL 1644 Martyna Grzegorczyk KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-05 19:27:24
Klasa regatowa POL 3417 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 2021-06-08 00:33:16
Klasa regatowa POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 2021-06-08 00:33:16
Klasa regatowa POL 1917 Filip Mendyk KN Lider Kraków 2021-06-08 00:33:16
Klasa regatowa POL 1666 Jakub Nawrot JK Kotwica Tarnobrzeg 2021-06-08 20:40:57
Klasa regatowa POL 1835 Jędrzej Głuszyk KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-09 11:25:07
Klasa regatowa POL 1913 Michał Tobijański KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-09 11:25:07
Klasa regatowa POL 1334 Antoni Marcinkiewicz KS Spójnia Warszawa 2021-06-08 23:45:06
Klasa regatowa POL 1974 Wiktoria Kosior JK Kotwica Tarnobrzeg 2021-06-08 20:17:32
Klasa regatowa POL 1872 Jan Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg 2021-06-08 20:17:32
Klasa regatowa POL 2888 Marianna Bednarz JK Kotwica Tarnobrzeg 2021-06-08 20:17:32
Klasa regatowa POL 1973 Michał Mac JK Kotwica Tarnobrzeg 2021-06-08 20:17:32
Klasa regatowa POL 3409 Aleksander Szczepara UKS AKŻ LESZCZ 2021-06-08 12:58:52
Klasa regatowa POL 1703 Marianna Jasińska UKS AKŻ LESZCZ 2021-06-08 12:12:21
Klasa regatowa POL 1865 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice 2021-06-05 05:50:20
Klasa regatowa POL 1327 Zofia Manecka KŻ Horn Kraków 2021-06-07 22:48:56
Klasa regatowa POL 16 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 2021-06-07 22:48:56
Klasa regatowa POL 1139 Stanisław Tracz MKS Dwójka Warszawa 2021-06-08 10:30:04
Klasa regatowa POL 1892 Patrycja Pietuszko KS Spójnia Warszawa 2021-06-08 10:09:43
Klasa regatowa POL 1570 Jan Pietuszko KS Spójnia Warszawa 2021-06-08 10:09:43
Klasa regatowa POL 1769 Maciej Ziembicki KS Spójnia Warszawa 2021-06-08 10:09:43
Klasa regatowa POL 1332 Milan Puskar KS Spójnia Warszawa 2021-06-08 10:09:43
Klasa regatowa POL 2157 Ewelina Michulec KS Spójnia Warszawa 2021-06-08 10:09:43
Klasa regatowa POL 1245 Tymon Kapala KS Spójnia Warszawa 2021-06-08 10:09:43
Klasa regatowa POL 1999 Helena Kisiel KS Spójnia Warszawa 2021-06-08 10:09:43
Klasa regatowa POL 1803 Igor Saj Port Mechelinki 2021-06-08 09:39:15
Klasa regatowa POL 9369 Olaf Krupa Port Mechelinki 2021-06-08 09:39:15
Klasa regatowa POL 3007 Mateusz Bogdziewicz Port Mechelinki 2021-06-08 09:39:15
Klasa regatowa POL 2141 Maksymilian Stańko Port Mechelinki 2021-06-08 09:39:15
Klasa regatowa POL 2552 Sebastian Wawrzyniak Port Mechelinki 2021-06-08 09:39:15
Klasa regatowa POL 1659 Zofia Brzozowicz Port Mechelinki 2021-06-08 09:39:15
Klasa regatowa POL 8 Michalina Klimczak Port Mechelinki 2021-06-08 09:39:14
Klasa regatowa POL 1254 Julia Nagórska Port Mechelinki 2021-06-08 09:39:14
Klasa regatowa POL 3610 Tomasz Tracz Port Mechelinki 2021-06-08 09:39:14
Klasa regatowa POL 920 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 2021-06-08 08:28:34
Klasa regatowa POL 1428 Lena Roszak AZS Poznań 2021-06-08 08:27:38
Klasa regatowa POL 938 Filip Modzelewski AZS Poznań 2021-06-08 08:27:38
Klasa regatowa POL 941 Gustaw Wojcieszak AZS Poznań 2021-06-08 08:27:38
Klasa regatowa POL 1959 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 2021-06-08 08:27:38
Klasa regatowa POL 1497 Łucja Borkowska AZS Poznań 2021-06-08 08:10:25
Klasa regatowa POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 2021-06-08 08:10:25
Klasa regatowa POL 941 Wojciech Sygnet AZS Poznań 2021-06-08 08:10:25
Klasa regatowa POL 2091 Aleksandra Szuba OKŻ Olsztyn 2021-06-08 07:55:38
Klasa regatowa POL 19 Ida Młynarczyk KŻ Horn Kraków 2021-06-08 07:54:39
Klasa regatowa POL 1791 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa 2021-06-08 07:54:34
Klasa regatowa POL 3434 Ryszard Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-08 07:37:39
Klasa regatowa POL 1528 Antoni Żabiński Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-08 07:37:39
Klasa regatowa POL 2158 Aleksander Franczyk KS Spójnia Warszawa 2021-06-08 06:10:39
Klasa regatowa POL 2027 Bartosz Nurowski KS Spójnia Warszawa 2021-06-08 06:10:39
Klasa regatowa POL 2102 Leon Mostowski KS Spójnia Warszawa 2021-06-08 06:10:39
Klasa regatowa POL 2100 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa 2021-06-08 06:10:39
Klasa regatowa POL 1922 Michał Małagocki KS Spójnia Warszawa 2021-06-08 06:10:39
Klasa regatowa POL 2191 Eryk Kąkolewski KS Spójnia Warszawa 2021-06-08 06:10:39
Klasa regatowa POL 3999 Tomasz Ignaczewski KS Spójnia Warszawa 2021-06-08 06:10:39
Klasa regatowa POL 182 Jolanta Siwek KN Lider Kraków 2021-06-08 00:35:00
Klasa regatowa POL 1468 Marcin Małota KN Lider Kraków 2021-06-08 00:33:16
Klasa regatowa POL 1902 Paweł Sitko KN Lider Kraków 2021-06-08 00:33:16
Klasa regatowa POL 1469 Jerzy Toliński KN Lider Kraków 2021-06-08 00:33:16
Klasa regatowa POL 1798 Jan Zahuta KN Lider Kraków 2021-06-08 00:33:16
Klasa regatowa POL 1193 Dawid Pachuta KN Lider Kraków 2021-06-08 00:33:16
Klasa regatowa POL 937 Krzysztof Możejko KN Lider Kraków 2021-06-08 00:33:16
Klasa regatowa POL 1662 Ignacy Kusy KN Lider Kraków 2021-06-08 00:33:16
Klasa regatowa POL 1533 Antoni Wyroba KN Lider Kraków 2021-06-08 00:33:16
Klasa regatowa POL 3433 Jan Dąbrowski Jacht Klub NISKO 2021-06-07 23:25:53
Klasa regatowa POL 1667 Marcel Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 2021-06-07 23:25:53
Klasa regatowa POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 2021-06-07 23:25:53
Klasa regatowa POL 849 Tomasz Tęcza Jacht Klub NISKO 2021-06-07 23:25:53
Klasa regatowa POL 445 Marek Nesterowicz OKŻ Olsztyn 2021-06-07 23:20:54
Klasa regatowa POL 984 Franciszek Goleń UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 23:10:10
Klasa regatowa POL 2065 Nina Zajdel KŻ Horn Kraków 2021-06-07 22:48:56
Klasa regatowa POL 1709 Mikołaj Głowa KŻ Horn Kraków 2021-06-07 22:48:56
Klasa regatowa POL 1125 Kacper Musialski KŻ Horn Kraków 2021-06-07 22:48:56
Klasa regatowa POL 2063 Paulina Szczepa KŻ Horn Kraków 2021-06-07 22:48:55
Klasa regatowa POL 1523 Olga Wietek YKP Gdynia 2021-06-07 20:52:32
Klasa regatowa POL 479 Antoni Kugacz AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-07 20:39:48
Klasa regatowa POL 1714 Antoni Malicki AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-07 20:39:48
Klasa regatowa POL 3511 Piotr Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-07 20:39:48
Klasa regatowa POL 156 Eryk Kazimierczyk AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-07 20:39:48
Klasa regatowa POL 2201 Stanisław Wróblewski AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-07 20:39:48
Klasa regatowa POL 1950 Marcelina Drescher AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-07 20:39:48
Klasa regatowa POL 893 Klara Krzywicka AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-07 20:39:48
Klasa regatowa POL 1963 Anna Olchowik AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-07 20:39:48
Klasa regatowa POL 443 Aleksandra Skura OKŻ Olsztyn 2021-06-07 20:03:11
Klasa regatowa POL 1940 Filip Bil YKP Gdynia 2021-06-07 19:51:22
Klasa regatowa POL 4907 Szymon Wrzosek UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:49:13
Klasa regatowa POL 3907 Maciej CIoczek UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:49:13
Klasa regatowa POL 1614 Brunon Kożuchowski UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:21:18
Klasa regatowa POL 2036 Aleksander Kożuchowski UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:21:18
Klasa regatowa POL 2097 Filip Kowal UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:21:18
Klasa regatowa POL 1516 Hubert Głowala UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:21:18
Klasa regatowa POL 1853 Zofia Księżniak UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:21:18
Klasa regatowa POL 1114 Nina Bułtowicz UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:21:18
Klasa regatowa POL 308 Ada Bułtowicz UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:21:18
Klasa regatowa POL 1265 Jagoda Klisowska UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:21:18
Klasa regatowa POL 1601 Hieronim Pazur UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:21:18
Klasa regatowa POL 1134 Nina Starzyńska UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:21:18
Klasa regatowa POL 37 Zuzanna Żuchowska UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:21:18
Klasa regatowa POL 907 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:21:18
Klasa regatowa POL 3420 Adam Aljabali UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:21:18
Klasa regatowa POL 1749 Bartosz Miszczuk UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:21:18
Klasa regatowa POL 1482 Vincent Drożdż UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:21:18
Klasa regatowa POL 938 Anna Ścisłowska UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:21:18
Klasa regatowa POL 21 Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:21:18
Klasa regatowa POL 1939 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:21:18
Klasa regatowa POL 1834 Mikołaj Łukasik UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:21:18
Klasa regatowa POL 936 Maciej Misiuk UKS Żegluj Lublin 2021-06-07 19:21:18
Klasa regatowa POL 2084 Weronika Pawlak OPTI CWM Gdynia 2021-06-07 18:03:04
Klasa regatowa POL 2112 Olivier Wyżychowski OPTI CWM Gdynia 2021-06-07 18:03:04
Klasa regatowa POL 3478 Stanisław Kalk OPTI CWM Gdynia 2021-06-07 18:03:04
Klasa regatowa POL 2083 Konrad Czech OPTI CWM Gdynia 2021-06-07 18:03:04
Klasa regatowa POL 2606 Henryk Kalk OPTI CWM Gdynia 2021-06-07 18:03:04
Klasa regatowa POL 1433 DAWID MAŁACHOWSKI OPTI CWM Gdynia 2021-06-07 18:03:04
Klasa regatowa POL 3492 Franciszek Karmoliński OPTI CWM Gdynia 2021-06-07 18:03:04
Klasa regatowa POL 1522 Maciej Sitek OPTI CWM Gdynia 2021-06-07 18:03:04
Klasa regatowa POL 1780 Eryk Krause OPTI CWM Gdynia 2021-06-07 18:03:04
Klasa regatowa POL 1592 Mikołaj Łoboda OPTI CWM Gdynia 2021-06-07 18:03:04
Klasa regatowa POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 2021-06-07 18:03:04
Klasa regatowa POL 3479 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 2021-06-07 18:03:04
Klasa regatowa POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia 2021-06-07 18:03:04
Klasa regatowa POL 2099 Mikołaj Zmitrowicz OKŻ Olsztyn 2021-06-07 17:07:28
Klasa regatowa POL 192 Lidia Jastrzębska OKŻ Olsztyn 2021-06-07 12:51:06
Klasa regatowa POL 4704 MACIEJ KUNDZIER Gdański Klub Żeglarski 2021-06-07 12:08:25
Klasa regatowa POL 1290 ILEK GUSHCHIN Gdański Klub Żeglarski 2021-06-07 12:01:28
Klasa regatowa POL 1811 FRANCISZEK ZAJĄC Gdański Klub Żeglarski 2021-06-07 11:59:27
Klasa regatowa POL 4707 ANTEK ZAJĄC Gdański Klub Żeglarski 2021-06-07 11:54:15
Klasa regatowa POL 90 IGNACY RZEŹNIK Gdański Klub Żeglarski 2021-06-07 11:52:32
Klasa regatowa POL 1498 ALEKSANDRA PUPEK Gdański Klub Żeglarski 2021-06-07 11:50:06
Klasa regatowa POL 570 Filip Leśniewski Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-07 11:49:48
Klasa regatowa POL 1363 Maja Leśniewska Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-07 11:49:48
Klasa regatowa POL 2166 Aleksander Zajączkowski Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-07 11:49:48
Klasa regatowa POL 1364 Franciszek Fuk Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-07 11:49:48
Klasa regatowa POL 1608 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-07 11:49:48
Klasa regatowa POL 2171 Michał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-07 11:49:48
Klasa regatowa POL 1608 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-07 11:49:48
Klasa regatowa POL 2184 Karol Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-07 11:49:48
Klasa regatowa POL 1712 Zofia Kuszewska Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-07 11:49:48
Klasa regatowa POL 1981 Adam Szalewicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-07 11:49:48
Klasa regatowa POL 2173 Antonina Dziekańska Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-07 11:49:48
Klasa regatowa POL 2176 Maja Horoszkiewicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-07 11:49:48
Klasa regatowa POL 1300 OLGA BARANOWSKA Gdański Klub Żeglarski 2021-06-07 11:47:13
Klasa regatowa POL 2087 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 2021-06-07 11:42:08
Klasa regatowa POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 2021-06-07 11:42:08
Klasa regatowa POL 2092 Robert Martyn OKŻ Olsztyn 2021-06-07 11:04:32
Klasa regatowa POL 522 Jędrzej Kuleszo OKŻ Olsztyn 2021-06-07 10:57:20
Klasa regatowa POL 441 Lena Rybicka OKŻ Olsztyn 2021-06-07 10:41:22
Klasa regatowa POL 1577 Jakub Nakonieczny OKŻ Olsztyn 2021-06-07 10:31:20
Klasa regatowa POL 859 Katarzyna Biernacka UKS Fir Warszawa 2021-06-07 06:33:14
Klasa regatowa POL 1478 Aleksandra Bańbura UKS Fir Warszawa 2021-06-07 06:33:14
Klasa regatowa POL 1470 Ewa Bańbura UKS Fir Warszawa 2021-06-07 06:33:14
Klasa regatowa POL 1076 Antoni Koterba UKS Fir Warszawa 2021-06-07 06:33:14
Klasa regatowa POL 2202 Magdalena Kaczyńska UKS Fir Warszawa 2021-06-07 06:33:14
Klasa regatowa POL 1800 Dominik Kmin UKS Fir Warszawa 2021-06-07 06:33:14
Klasa regatowa POL 1422 Maksymilian Kajdy UKS Fir Warszawa 2021-06-07 06:33:14
Klasa regatowa POL 959 Piotr Placzke UKS Fir Warszawa 2021-06-07 06:33:14
Klasa regatowa POL 3446 Ignacy Moritz UKS Fir Warszawa 2021-06-07 06:33:14
Klasa regatowa POL 1424 Tadeusz Kozłowski UKS Fir Warszawa 2021-06-07 06:33:14
Klasa regatowa POL 1799 Marcin Winiszewski YKP Gdynia 2021-06-06 20:46:40
Klasa regatowa POL 3534 Ksawery Chlebowski YKP Gdynia 2021-06-06 20:46:39
Klasa regatowa POL 1626 Saturnin Smółka AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-06 20:37:59
Klasa regatowa POL 2048 Maja Szotyńska AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-06 20:37:59
Klasa regatowa POL 1590 Jekaterina Bianki UKS MOS Ełk 2021-06-06 19:03:02
Klasa regatowa POL 1524 Michał Sójka UKS MOS Ełk 2021-06-06 19:00:58
Klasa regatowa POL 1258 Maja Niedźwiecka UKS MOS Ełk 2021-06-06 18:58:47
Klasa regatowa POL 3526 Jakub Chudyk KSW BALTIC Dziwnów 2021-06-05 22:35:20
Klasa regatowa POL 1805 Maja Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 2021-06-05 22:35:20
Klasa regatowa POL 3527 Maja Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 2021-06-05 22:35:20
Klasa regatowa POL 3481 Aleksander Lenart KSW BALTIC Dziwnów 2021-06-05 22:35:20
Klasa regatowa POL 2270 Antonina Chomont KSW BALTIC Dziwnów 2021-06-05 22:35:20
Klasa regatowa POL 1804 Amelia Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 2021-06-05 22:35:20
Klasa regatowa POL 1753 Michał Trawicki KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-05 19:27:24
Klasa regatowa POL 2075 Olaf Nestorowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-05 19:27:24
Klasa regatowa POL 1651 Franciszek Marszałek KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-05 19:27:24
Klasa regatowa POL 1923 Wiktor Weselak KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-05 19:27:24
Klasa regatowa POL 936 Maurycy Kosmowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-05 19:27:24
Klasa regatowa POL 1657 Kalina Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-05 19:27:24
Klasa regatowa POL 1818 Blanka Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-05 19:27:23
Klasa regatowa POL 180 Jan Matysiak CHKŻ Chojnice 2021-06-05 05:50:20
Klasa regatowa POL 58 Nina Kobus CHKŻ Chojnice 2021-06-05 05:50:20
Klasa regatowa POL 2033 Tymon Dampc CHKŻ Chojnice 2021-06-05 05:50:20
Klasa regatowa POL 1750 Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice 2021-06-05 05:50:20
Klasa regatowa POL 11758 Zofia Gil CHKŻ Chojnice 2021-06-05 05:50:20
Klasa regatowa POL 2113 Mila Pawłowska CHKŻ Chojnice 2021-06-05 05:50:20
Klasa regatowa POL 757 Antonina Wiatrowska CHKŻ Chojnice 2021-06-05 05:50:20
Klasa regatowa POL 1823 Artur Gorzycki CHKŻ Chojnice 2021-06-05 05:50:20
Klasa regatowa POL 1106 Marcel Stolarski MKS Dwójka Warszawa 2021-06-04 19:24:09
Klasa regatowa POL 1988 Wiktor Raszka MKS Dwójka Warszawa 2021-06-04 19:24:09
Klasa regatowa POL 3404 Rozalia Rozum MKS Dwójka Warszawa 2021-06-04 19:24:09
Klasa regatowa POL 1768 Wiktor Wróbel MKS Dwójka Warszawa 2021-06-04 19:24:09
Klasa regatowa POL 2107 Alicja Kurpiewska MKS Dwójka Warszawa 2021-06-04 19:24:09
Klasa regatowa POL 3488 Hanna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 2021-06-04 19:24:09
Klasa regatowa POL 1448 Tomasz Biedrzycki MKS Dwójka Warszawa 2021-06-04 19:24:09
Klasa regatowa POL 1908 Dawid Brzeski MKS Dwójka Warszawa 2021-06-04 19:24:09
Klasa regatowa POL 1669 Anna Wasielewska SSW MOS Iława 2021-06-04 10:47:26
Klasa regatowa POL 2401 Franciszek Klusek SSW MOS Iława 2021-06-04 10:47:26
Klasa regatowa POL 2007 Katarzyna Liedtke SSW MOS Iława 2021-06-04 10:47:26
Klasa regatowa POL 3429 Aleksander Nadolski SSW MOS Iława 2021-06-04 10:47:26
Klasa regatowa POL 3409 Agata Kowalska SSW MOS Iława 2021-06-04 10:47:26
Klasa regatowa POL 3524 Julia Agnieszczak SSW MOS Iława 2021-06-04 10:47:26
Klasa regatowa POL 2155 Jan Wilk SSW MOS Iława 2021-06-04 10:47:26
Klasa regatowa POL 3476 Natan Dziedziak SSW MOS Iława 2021-06-04 10:47:26
Klasa regatowa POL 3548 Marta Kupc YKP Gdynia 2021-06-04 09:45:09
Klasa regatowa POL 2140 Marta Józkowicz YKP Gdynia 2021-06-04 09:44:28
Klasa regatowa POL 1602 Miłosz Szmagliński YKP Gdynia 2021-06-04 09:44:28
Klasa regatowa POL 1940 Bartłomiej Bil YKP Gdynia 2021-06-04 09:44:28
Klasa regatowa POL 11 Aleksandra Wiśniowska YKP Gdynia 2021-06-04 09:44:28
Klasa regatowa POL 2138 Tomasz Zawadka YKP Gdynia 2021-06-04 09:44:28
Klasa regatowa POL 3546 Nina Sildatke YKP Gdynia 2021-06-04 09:44:28
Klasa regatowa POL 3482 Natasza Micewicz YKP Gdynia 2021-06-04 09:44:27
Klasa regatowa POL 1446 Jakub Kuźmiński YKP Gdynia 2021-06-04 09:44:27
Klasa regatowa POL 3522 Mateusz Piskorz YKP Gdynia 2021-06-04 09:44:27
Klasa regatowa POL 1665 Dominika Kluczka YKP Gdynia 2021-06-04 09:44:27
Klasa regatowa POL 2139 Jan Mucharski YKP Gdynia 2021-06-04 09:44:27
Klasa regatowa POL 196 Amelia Bac Cardenas TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-04 07:21:15
Klasa regatowa POL 1906 Marta Wójciak TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-04 07:21:15
Klasa regatowa POL 1540 Wojciech Kluczniok TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-04 07:21:15
Klasa regatowa POL 208 Grzegorz Górecki TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-04 07:21:15
Klasa regatowa POL 1267 Elżbieta Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-04 07:21:15
Klasa regatowa POL 1284 Magdalena Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-04 07:21:14
Klasa regatowa POL 2021 Gustaw Kowalski TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-04 07:21:14
Klasa regatowa POL 131 Piotr Słomka TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-04 07:21:14
Klasa regatowa POL 1760 Marcelina Grzylewska GKM Cedrus 2021-06-03 22:24:41
Klasa regatowa POL 2008 Kinga Tomaszewska GKM Cedrus 2021-06-03 22:21:27
Klasa regatowa POL 2203 Pascal Kuźmicki Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-03 21:41:54
Klasa regatowa POL 1989 Gabriela Kiewisz Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-03 21:41:54
Klasa regatowa POL 2194 Michał Jerzy Szlaga Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-03 21:41:54
Klasa regatowa POL 3440 Michał Musielak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-03 21:41:54
Klasa regatowa POL 3436 Adam Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-03 21:41:54
Klasa regatowa POL 2210 Mateusz Walczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-03 21:41:54
Klasa regatowa POL 1942 Julia Stawicka Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-03 21:41:54
Klasa regatowa POL 2103 Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-03 21:41:54
Klasa regatowa POL 1008 Szymon Wielewicki KS Zatoka Puck 2021-06-03 18:54:58
Klasa regatowa POL 1931 Wojciech Wolszon KS Zatoka Puck 2021-06-03 18:54:58
Klasa regatowa POL 1991 Gabriela Friedrich KS Zatoka Puck 2021-06-03 18:54:57
Klasa regatowa POL 1544 Paweł Friedrich KS Zatoka Puck 2021-06-03 18:54:57
Klasa regatowa POL 1266 Stanisław Robak KS Zatoka Puck 2021-06-03 18:54:57
Klasa regatowa POL 1515 Daniela Wejher KS Zatoka Puck 2021-06-03 18:54:57
Klasa regatowa POL 1274 Dominik Łuczak UKŻ Siódemka Białystok 2021-06-03 13:49:50
Klasa regatowa POL 1831 Kornelia Urzędowska UKŻ Siódemka Białystok 2021-06-03 13:49:50
Klasa regatowa POL 127 Paweł Rusak UKŻ Siódemka Białystok 2021-06-03 13:49:50
Klasa regatowa POL 1270 Jakub Podziewski UKŻ Siódemka Białystok 2021-06-03 13:49:50
Klasa regatowa POL 1832 Konstanty Kosiński UKŻ Siódemka Białystok 2021-06-03 13:49:50
Klasa regatowa POL 1887 Piotr Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 2021-06-03 13:49:50
Klasa regatowa POL 3466 Kamil Czajkowski Sailing Legia Warszawa 2021-06-03 12:01:23
Klasa regatowa POL 3465 Piotr Kowalewski Sailing Legia Warszawa 2021-06-03 12:01:23
Klasa regatowa POL 1975 Maksymilian Ambroziak Sailing Legia Warszawa 2021-06-03 12:01:23
Klasa regatowa POL 1991 Ignacy Sobczak Sailing Legia Warszawa 2021-06-03 12:01:23
Klasa regatowa CZE 444 Patrick Štafa MYK 2021-06-02 19:41:10
Klasa regatowa POL 1340 Zuzanna Siergiej KW LOK Garland Gliwice 2021-06-02 19:07:35
Klasa regatowa POL 1967 Michał Godlewski KW LOK Garland Gliwice 2021-06-02 19:07:35
Klasa regatowa POL 3550 Kamila Maziarz KW LOK Garland Gliwice 2021-06-02 19:07:35
Klasa regatowa POL 2051 Miłosz Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice 2021-06-02 19:07:35
Klasa regatowa POL 1862 Michał Trzpis KW LOK Garland Gliwice 2021-06-02 19:07:35
Klasa regatowa POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 2021-06-02 19:07:35
Klasa regatowa POL 1964 Paweł Kornke KW LOK Garland Gliwice 2021-06-02 19:07:35
Klasa regatowa POL 1241 Michał Johan KW LOK Garland Gliwice 2021-06-02 19:07:35
Klasa regatowa POL 1965 Mateusz Kajanek KW LOK Garland Gliwice 2021-06-02 19:07:35
Klasa regatowa POL 1840 Wiktoria Poskrobko UKŻ MICHAŁOWO 2021-06-02 14:07:48
Klasa regatowa POL 1837 Natasza Poskrobko UKŻ MICHAŁOWO 2021-06-02 14:07:48
Klasa regatowa POL 1133 Zuzanna Ostaszewska UKŻ MICHAŁOWO 2021-06-02 14:07:48
Klasa regatowa POL 113 Natalia Ostaszewska UKŻ MICHAŁOWO 2021-06-02 14:07:48
Klasa regatowa POL 1836 Patrycja Zarzecka UKŻ MICHAŁOWO 2021-06-02 14:07:48
Klasa regatowa POL 1838 Dagmara Gobiec UKŻ MICHAŁOWO 2021-06-02 14:07:48
Klasa regatowa POL 1839 Miłosz Dworakowski UKŻ MICHAŁOWO 2021-06-02 14:07:48
Klasa regatowa POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 2021-06-02 10:39:36
Klasa regatowa POL 1187 Marek Filipski YK Stal Gdynia 2021-06-02 10:39:36
Klasa regatowa POL 1005 Maja Filipska YK Stal Gdynia 2021-06-02 10:39:36
Klasa regatowa POL 3577 Piotr Tutkowski YK Stal Gdynia 2021-06-02 10:39:36
Klasa regatowa POL 3515 Szymon Mocarski YK Stal Gdynia 2021-06-02 10:39:35
Klasa regatowa POL 1663 Maria Januszewska YK Stal Gdynia 2021-06-02 10:39:35
Klasa regatowa POL 1802 Lena Bukowska YK Stal Gdynia 2021-06-02 10:39:35
Klasa regatowa POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 2021-06-02 10:39:35
Klasa regatowa POL 2211 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 2021-06-02 10:39:35
Klasa regatowa POL 3520 Lena Herba YK Stal Gdynia 2021-06-02 10:39:35
Klasa regatowa POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 2021-06-02 10:39:35
Klasa regatowa POL 3444 Wiktor Kruszyński YK Stal Gdynia 2021-06-02 10:39:35
Klasa regatowa POL 3535 Maria Stajewska YK Stal Gdynia 2021-06-02 10:39:35
Klasa regatowa POL 1809 Matylda Jankowska YK Stal Gdynia 2021-06-02 10:39:35
Klasa regatowa POL 1978 Kinga Furmanek SSW MOS Iława 2021-06-01 22:52:54
Klasa regatowa POL 3442 Adrianna Komosińska SSW MOS Iława 2021-06-01 22:52:54
Klasa regatowa POL 1867 Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława 2021-06-01 22:52:54
Klasa regatowa POL 2151 Jan Rohde SSW MOS Iława 2021-06-01 22:52:53
Klasa regatowa POL 2709 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 2021-06-01 22:52:53
Klasa regatowa POL 2072 Stanisław Nadolski SSW MOS Iława 2021-06-01 22:52:53
Klasa regatowa POL 1878 Konrad Nawrot SSW MOS Iława 2021-06-01 22:52:53
Klasa regatowa POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS Iława 2021-06-01 22:52:53
Klasa regatowa POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS Iława 2021-06-01 22:52:53
Klasa regatowa POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS Iława 2021-06-01 22:52:53
Klasa regatowa POL 1775 Mateusz Skowroński UKS Zalew Kielce 2021-06-01 21:00:03
Klasa regatowa POL 1388 Aleksander Skowroński UKS Zalew Kielce 2021-06-01 21:00:03
Klasa regatowa POL 2605 Urszula Skowrońska UKS Zalew Kielce 2021-06-01 21:00:03
Klasa regatowa POL 1153 Jacopo Saglio UKS Żeglarz Wrocław 2021-06-01 18:47:04
Klasa regatowa POL 493 Maja Kowalska UKS Żeglarz Wrocław 2021-06-01 18:47:04
Klasa regatowa POL 492 Maksymilian Kleszcz UKS Żeglarz Wrocław 2021-06-01 18:47:04
Klasa regatowa POL 1529 Wojciech Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 2021-06-01 18:47:04
Klasa regatowa POL 3964 Anastasiia Semenchenko UKS Żeglarz Wrocław 2021-06-01 18:47:04
Klasa regatowa POL 1751 Antoni Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 2021-06-01 18:47:04
Klasa regatowa POL 1492 Filip Dudziński UKS Żeglarz Wrocław 2021-06-01 18:47:04
Klasa regatowa POL 2025 Jakub Wegiera UKS Sindbad Legionowo 2021-06-01 15:19:32
Klasa regatowa POL 2029 Alexander Nowak UKS Sindbad Legionowo 2021-06-01 15:19:32
Klasa regatowa POL 2028 Borys Łabędzki UKS Sindbad Legionowo 2021-06-01 15:19:32
Klasa regatowa POL 1909 Michał Guszcza UKS Sindbad Legionowo 2021-06-01 15:19:32
Klasa regatowa POL 1658 Filip Sroczyński UKS Sindbad Legionowo 2021-06-01 15:19:32
Klasa regatowa POL 3533 Zofia Rolbiecka LKS Charzykowy 2021-06-01 13:03:38
Klasa regatowa POL 1779 Dominik Rolbiecki LKS Charzykowy 2021-06-01 13:03:38
Klasa regatowa POL 1489 Maria Wojcieszyńska LKS Charzykowy 2021-06-01 13:03:38
Klasa regatowa POL 1585 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 2021-06-01 13:03:38
Klasa regatowa POL 1081 Adam Kikmunter LKS Charzykowy 2021-06-01 13:03:38
Klasa regatowa POL 2209 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-01 11:17:28
Klasa regatowa POL 3422 Mateusz Kozłowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-01 11:17:28
Klasa regatowa POL 2204 Aleksandra Zybert Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-01 11:17:28
Klasa regatowa POL 1924 Tomasz Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-01 11:17:28
Klasa regatowa POL 2205 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-01 11:17:28
Klasa regatowa POL 3435 Alicja Żuber Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-01 11:17:28
Klasa regatowa POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-01 11:17:28
Klasa regatowa POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-01 11:17:28
Klasa regatowa POL 3434 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-01 11:17:28
Klasa regatowa POL 2207 Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-01 11:17:28