trophy-handdrawn

Klasa regatowa
Mc Zawodnik Klub Punkty
1
Filip Marjański POL 917 KS AZS AWFiS Gdańsk 639,00
2
Maurycy Kosmowski POL 936 KS AZS AWFiS Gdańsk 609,00
3
Oskar Wielczyk POL 1801 SSW MOS Iława 597,00
4
Wojciech Wójcik POL 133 TS "Kuźnia" Rybnik 589,50
5
Filip Rostek POL 2209 Nauticus Yacht Club Olsztyn 579,00
6
Jan Marjański POL 1921 KS AZS AWFiS Gdańsk 567,00
7
Maciej Szawkowski POL 1937 KS Baza Mrągowo 555,00
8
Emilia Paszek POL 1817 KS AZS AWFiS Gdańsk 549,00
9
Weronika Grala POL 1608 Giżycka Grupa Regatowa 526,50
10
Mikołaj Bujalski POL 1880 Nauticus Yacht Club Olsztyn 522,00
11
Filip Bil POL 1940 YKP Gdynia 520,50
12
Karol Gaj POL 2119 TS "Kuźnia" Rybnik 516,00
13
Maciej Kasprzak POL 2008 SSW MOS Iława 510,00
14
Michał Jaroszek POL 3481 KSW BALTIC Dziwnów 502,50
15
Lila Sochaj POL 2043 KS AZS AWFiS Gdańsk 501,00
16
Olga Wietek POL 1523 YKP Gdynia 501,00
17
Mikołaj Czałbowski POL 1927 Nauticus Yacht Club Olsztyn 496,50
18
Aleksandra Zybert POL 2204 Nauticus Yacht Club Olsztyn 492,00
19
Stanisław Ługowski POL 2078 Sailing Legia Warszawa 492,00
20
Tomasz Pakulski POL 1924 Nauticus Yacht Club Olsztyn 487,50
21
Hanna Rogowska POL 3402 KS AZS AWFiS Gdańsk 487,50
22
Filip Harasimowicz-Krysztofiak POL 2024 KSW BALTIC Dziwnów 487,50
23
Szymon Kolka POL 1780 YKP Gdynia 484,50
24
Ewa Lewandowska POL 1827 KS AZS AWFiS Gdańsk 483,00
25
Jakub Kuraś POL 3517 JKW Poznań 478,50
26
Fabian Kocięda POL 3477 OPTI CWM Gdynia 477,00
27
Alicja Tutkowska POL 2117 YKP Gdynia 475,50
28
Piotr Trella POL 3431 MKŻ Arka Gdynia 472,50
29
Kaja Śledzińska POL 2200 Sailing Legia Warszawa 469,50
30
Alicja Dampc POL 2033 CHKŻ Chojnice 465,00
31
Hubert Nowicki POL 1979 KS AZS AWFiS Gdańsk 460,50
32
Mikołaj Głąb POL 3434 Nauticus Yacht Club Olsztyn 454,50
33
Aleksandra Bobrowska POL 2154 KSW BALTIC Dziwnów 453,00
34
Krzysztof Olowiak POL 1764 YKP Gdynia 451,50
35
Bartosz Żmudziński POL 2220 CHKŻ Chojnice 447,00
36
Mateusz Graczyk POL 0000 CHKŻ Chojnice 447,00
37
Jan Rohde POL 2151 SSW MOS Iława 445,50
38
Filip Nosol POL 3411 CHKŻ Chojnice 436,50
39
Eryk Majewski POL 1936 KS Baza Mrągowo 435,00
40
Wit Dmuchowski POL 2709 SSW MOS Iława 433,50
41
Małgorzata Wyrębska POL 3406 YK Stal Gdynia 420,00
42
January Szczukowski POL 2 CHKŻ Chojnice 417,00
43
Igor Kawałko POL 2244 OPTI CWM Gdynia 417,00
44
Igor Grzelak POL 1879 CHKŻ Chojnice 414,00
45
Agata Koropecka POL 2124 OPTI CWM Gdynia 411,00
46
Bartosz Peczka POL 1307 CHKŻ Chojnice 397,50
47
Mateusz Kozłowski POL 3422 Nauticus Yacht Club Olsztyn 391,50
48
Antonina Puchowska POL 2211 YK Stal Gdynia 390,00
49
Wiktoria Sajdak POL 3624 Stowarzyszenie Marina Poraj 390,00
50
Mateusz Gąsiorowski POL 1863 YKP Gdynia 385,50
51
Michał Kuchtyn POL 1138 UKS Bryg Wrocław 384,00
52
Mikołaj Waszkiewicz POL 2213 Jacht Klub NISKO 376,50
53
Maja Horoszkiewicz POL 2176 Giżycka Grupa Regatowa 366,00
54
Karol Stachowski POL 2222 KS AZS AWFiS Gdańsk 364,50
55
August Sobczak POL 1991 Sailing Legia Warszawa 363,00
56
Hieronim Hendler POL 3403 KS AZS AWFiS Gdańsk 357,00
57
Nina Mirowska POL 2048 AZS Uniwersytet Warszawski 355,50
58
Igor Mazurkiewicz POL 2219 UKS AKŻ LESZCZ 348,00
59
Zofia Brdulak POL 3479 Sailing Legia Warszawa 340,50
60
Tomasz Zadora POL 1939 UKS Żegluj Lublin 336,00
61
Iga Dębecka-Strzyżewska POL 3528 AZS Uniwersytet Warszawski 333,00
62
Joanna Michalska POL 211 UKS YACHT CLUB SŁAWA 327,00
63
Pola Wdowiak POL 1910 Sailing Legia Warszawa 321,00
64
Antoni Brzozowski POL 1570 Sailing Legia Warszawa 316,50
65
Mateusz Kluczka POL 3469 YKP Gdynia 315,00
66
Hanna Gębicka POL 3488 MKS Dwójka Warszawa 313,50
67
Piotr Harnasz POL 222 TS "Kuźnia" Rybnik 310,50
68
Zofia Glaza POL 2081 OPTI CWM Gdynia 301,50
69
Andrzej Grochal POL 1865 KSW BALTIC Dziwnów 301,50
70
Szymon Kroczek POL 2207 Nauticus Yacht Club Olsztyn 297,00
71
Maja Komorowska POL 3333 OPTI CWM Gdynia 297,00
72
Jakub Jan Podgórny POL 3461 Centrum Żeglarskie Szczecin 294,00
73
Piotr Grendziak POL 3470 TS "Kuźnia" Rybnik 289,50
74
Mateusz Kuchowicz POL 1459 PKM LOK Poznań 289,50
75
Wiktor Wróbel POL 1768 MKS Dwójka Warszawa 289,50
76
Stanisław Nadolski POL 2072 SSW MOS Iława 283,50
77
Alicja Kurpiewska POL 2107 MKS Dwójka Warszawa 283,50
78
Julia Padzik POL 1221 OPTI CWM Gdynia 282,00
79
Mikołaj Cieślak POL 21 UKS Żegluj Lublin 280,50
80
Maja Stormann POL 2152 KSW BALTIC Dziwnów 277,50
81
Michał Piskorz POL 3521 YKP Gdynia 277,50
82
Jan Muszyński POL 1999 Sailing Legia Warszawa 271,50
83
Kacper Kibiersza POL 1403 OPTI CWM Gdynia 268,50
84
Zuzanna Liedtke POL 1867 SSW MOS Iława 265,50
85
Hubert Matz POL 2157 Sailing Legia Warszawa 264,00
86
Maksymilian Malec POL 3425 OPTI CWM Gdynia 264,00
87
Jan Psiuk POL 1417 TS "Kuźnia" Rybnik 259,50
88
Tobiasz Zabiegałowski POL 2086 OPTI CWM Gdynia 258,00
89
Magdalena Luśnia POL 3460 Centrum Żeglarskie Szczecin 255,00
90
Piotr Kostrzewa POL 2170 Giżycka Grupa Regatowa 253,50
91
Hubert Staroń POL 191 KŻ Horn Kraków 250,50
92
Bartosz Dynia POL 1735 CHKŻ Chojnice 244,50
93
Michał Ciechanowicz POL 2171 Giżycka Grupa Regatowa 240,00
94
Julia Turniak POL 3483 UKS Żeglarz Wrocław 238,50
95
Adam Chojnicki POL 1829 JKW Poznań 229,50
96
Paweł Łoboda POL 2037 OPTI CWM Gdynia 226,50
97
Julia Płocharczyk POL 129 KS Baza Mrągowo 226,50
98
Michał Trzpis POL 1862 KW LOK Garland Gliwice 223,50
99
Jan Makowski POL 1929 JKW Poznań 223,50
100
Martyna Grzegorczyk POL 1644 KS AZS AWFiS Gdańsk 210,00
101
Konrad Nawrot POL 1878 SSW MOS Iława 207,00
102
Adam Szalewicz POL 1981 Giżycka Grupa Regatowa 202,50
103
Piotr Wójcik POL 3457 SEJK Pogoń Szczecin 193,50
104
Teresa Milbałer POL 16 KŻ Horn Kraków 183,00
105
Michał Banasiewicz POL 910 KS AZS AWFiS Gdańsk 174,00
106
Maja Wójcik POL 2036 KSW BALTIC Dziwnów 174,00
107
Wiktor Weselak POL 1923 KS AZS AWFiS Gdańsk 168,00
108
Lena Kaczmarek POL 3459 Centrum Żeglarskie Szczecin 166,50
109
Alicja Żuber POL 3435 Nauticus Yacht Club Olsztyn 166,50
110
Jan Wiśniowski POL 15 YKP Gdynia 165,00
111
Bartosz Pluta POL 3462 SEJK Pogoń Szczecin 162,00
112
Michał Mac POL 1973 JK Kotwica Tarnobrzeg 162,00
113
Marcin Krawczyk POL 2205 Nauticus Yacht Club Olsztyn 154,50
114
Karol Kostrzewa POL 2184 Giżycka Grupa Regatowa 148,50
115
Jan Lemański POL 3401 TKŻ Toruń 132,00
116
Oliwia Kaczyńska POL 747 KS Baza Mrągowo 129,00
117
Maksymilian Kleszcz POL 492 UKS Żeglarz Wrocław 127,50
118
Kacper Kostarz POL 1949 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 123,00
119
Rozalia Rozum POL 3404 MKS Dwójka Warszawa 123,00
120
Paweł Włodarczyk POL 3464 Sailing Legia Warszawa 121,50
121
Stanisław Kasprzak POL 1949 PKM LOK Poznań 117,00
122
Filip Szymanek POL 1806 KSW BALTIC Dziwnów 114,00
123
Stanisław Maik POL 1888 UKS Barnim Goleniów 112,50
124
Aleksander Łukanowski POL 1336 TS "Kuźnia" Rybnik 111,00
125
Wiktoria Kosior POL 1974 JK Kotwica Tarnobrzeg 106,50
126
Paweł Kornke POL 1964 KW LOK Garland Gliwice 106,50
127
Tymon Szkołut POL 907 UKS Żegluj Lublin 103,50
128
Jan Żyła POL 3525 KS AZS AWFiS Gdańsk 94,50
129
Bartosz Janusek POL 2206 MKS Dwójka Warszawa 94,50
130
Józef Krasowski POL 1525 Sail & Ski Klub Warszawa 91,50
131
Aleksander Mucharski POL 2133 YKP Gdynia 90,00
132
Zofia Szcześniak POL 3405 KS Zjednoczeni Bydgoszcz 87,00
133
Juliusz Bartczak POL 1452 Sailing Legia Warszawa 84,00
134
Maria Sajewicz POL 1750 UKS Żeglarz Wrocław 81,00
135
Franciszek Zając POL 1811 Gdański Klub Żeglarski 79,50
136
Jakub Wegiera POL 2025 UKS Sindbad Legionowo 75,00
137
Krzysztof Rysz POL 1563 KN Lider Kraków 75,00
138
Ada Wilińska POL 1390 AZS Poznań 72,00
139
Igor Murach POL 1946 KS Baza Mrągowo 70,50
140
Jan Pawłowicz POL 3417 KN Lider Kraków 69,00
141
Maciej CIoczek POL 3907 UKS Żegluj Lublin 69,00
142
Kinga Furmanek POL 1978 SSW MOS Iława 67,50
143
Piotr Grzesiek POL 1676 PKM LOK Poznań 67,50
144
Aleksander Zajączkowski POL 2166 Giżycka Grupa Regatowa 66,00
145
Aleksandra Błońska POL 1560 UKS Żegluj Lublin 63,00
146
Hubert Szulczewski POL 1969 SSW MOS Iława 60,00
147
Michał Godlewski POL 1967 KW LOK Garland Gliwice 58,50
148
Matylda Rodziewicz POL 1467 KS Baza Mrągowo 57,00
149
Hieronim Pazur POL 1601 UKS Żegluj Lublin 54,00
150
Zofia Dembowska POL 1747 KS Baza Mrągowo 52,50
151
Borys Łabędzki POL 2028 UKS Sindbad Legionowo 51,00
152
Adam Jakubowski POL 1240 PKM LOK Poznań 43,50
153
Jakub Jaworski POL 1713 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 42,00
154
Adrianna Komosińska POL 3442 SSW MOS Iława 42,00
155
Anna Ścisłowska POL 938 UKS Żegluj Lublin 40,50
156
Marta Sochacka POL 1493 UKS Żeglarz Wrocław 36,00
157
Kamil Nadolny POL 1881 UKS Barnim Goleniów 34,50
158
Ignacy Rzeźnik POL 90 Gdański Klub Żeglarski 34,50
159
Małgorzata Wolszon POL 883 KS Zatoka Puck 33,00
160
Zuzanna Żuchowska POL 37 UKS Żegluj Lublin 31,50
161
Urszula Skowrońska POL 2605 UKS Zalew Kielce 30,00
162
Jakub Nawrot POL 1666 JK Kotwica Tarnobrzeg 28,50
163
Karol Rak POL 1953 SEJK Pogoń Szczecin 24,00
164
Tomasz Terlecki POL 937 KS Baza Mrągowo 22,50
165
Maja Szostak POL 2888 JK Kotwica Tarnobrzeg 19,50
166
Mateusz Chrobak POL 2147 KŻ Nysa 18,00
167
Zofia Szotyńska POL 1819 AZS Uniwersytet Warszawski 18,00
168
Piotr Małachowski POL 1887 UKŻ Siódemka Białystok 16,50
169
Oliwia Pietkiewicz POL 17541 KS Dobra Marina Szczecin 15,00
170
Marcin Lewków POL 3438 MKS Dwójka Warszawa 13,50
171
Maja Szotyńska POL 1819 AZS Uniwersytet Warszawski 13,50
172
Mateusz Kajanek POL 1965 KW LOK Garland Gliwice 12,00
173
Saturnin Smółka POL 1626 AZS Uniwersytet Warszawski 12,00
174
Marcelina Grzylewska POL 1760 GKM Cedrus 10,50
175
Jeremiasz Konieczny POL 670 ŻLKS Poznań 9,00
176
Filip Mendyk POL 1917 KN Lider Kraków 9,00
177
Adrian Adasiak POL 1920 UKS Szkwał Złocieniec 7,50
178
Stanisław Cholewicki POL 2101 JKW Poznań 1,50
179
Szymon Góralski POL 11891 KS Dobra Marina Szczecin 1,50